سخنگوی نیروهای مسلح یمن: با ۱۰ پهپاد تاسیسات نفتی عربستان را هدف قرار دادیم

سخنگوی نیروهای مسلح یمن: با ۱۰ پهپاد تاسیسات نفتی عربستان را هدف قرار دادیم ...
qudsonline.ir ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ارتش

کلیدواژه ها:#Qudsonline.ir، #آرامکو، #آنلاین، #بقیق، #خریص، #سعودی، #عربستان، #عربستان_سعودی، #قدس، #مسلح، #وزارت_کشور، #پهپاد، #یحیی_سریع، #یمنی

سخنگوی نیروهای مسلح یمن بیانیه مهمی را در مورد آتش زوی های اخیر در تاسیسات نفتی آرامکو منتشر کرد.
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین به نقل از المسیره ، « یحیی سریع » سخنگوی نیروهای مسلح یمن بیانیه مهمی را در مورد جزئیات یکی از بزرگترین عملیات های پهپادی نیروهای یمنی در عمق خاک عربستان اعلام کرد.
یحیی سریع گفت: نیروی هوایی یمن حملات گسترده ای را با استفاده از ده پهپاد علیه تاسیسات نفتی آرامکو انجام داد. حمله به پالایشگاه های بقیق و خریص یکی از بزرگترین عملیات های پهپادی نیروهای یمنی تحت عنوان « بازدارندگی۲ » بوده است.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که این عملیات پس از جمع آوری اطلاعات دقیق و رصد اهداف مورد نظر و نیز باهمکاری انسان های آزاده در داخل سعودی در چارچوب حق مشروع در پاسخ به جنایات ائتلاف سعودی صورت گرفته است.
یحیی سریع عربستان سعودی را تهدید کرد و گفت: عملیات بعدی گسترده تر و زیانبارتر خواهد بود و تا زمانی که تجاوز ادامه داشته باشد حملات ما نیز ادامه خواهد یافت.
صبح امروز آتش سوزی های گسترده ای در تاسیسات نفتی آرامکو در شرق عربستان رخ داد.
وزارت کشور عربستان تایید کرد که این آتش سوزی از حملات پهپادی ناشی شده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

عادل الجبیر: مذاکرات ما با حوثی ها درباره پایان جنگ یمن ادامه دارد ...
qudsonline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ارتش
وزیر خارجه عربستان سعودی در نشست خبری مشترک با همتای نیوزلندی خود اعلام کرد که ریاض هیچ چشم داشتی در یمن به جزء بازگشت آرامش بین طرف‎های درگیر در این...ادامه مطلب»

اقتصاد "آرامکو در یک شب ۵۰۰ میلیارد دلار از دست داد" ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ اقتصاد
حمله به تأسیسات شرکت ملی نفت عربستان لطمات وسیعی بر جا گذاشته است. قرار است که این شرکت تا چند هفته دیگر وارد بازار بورس شود. تحلیل‌گران تخمین می‌زنند...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

حملات تروریستی داعش در تهران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ تاریخ
حملات ۱۳۹۶ تهران به حملات تروریستی داعش به ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم سید روح‌الله خمینی در ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ (۷ ژوئن ۲۰۱۷ میلادی) در تهران اشاره دار...ادامه مطلب»


EOF