رد پای مجری منوتو در پرونده سایپا؛ آیه دریس کیست؟

رد پای مجری منوتو در پرونده سایپا؛ آیه دریس کیست؟ ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #آیه_دریس، #انقلاب، #باشگاه_خبرنگاران، #بیت_المال، #تاریخ، #تحقیقاتی، #تصویری، #تومان، #توییتر، #خبر، #خبرگزاری، #خودرو، #خودروسازی، #دادستان، #ریال، #سایپا، #شهریور، #فرح_پهلوی، #لندن، #من_و_تو، #پهلوی

آیه دریس ، مجری و تهیه کننده شبکه « من و تو » همان فردی است که بنابر اظهارات نماینده دادستان ، ۱۸ میلیارد از سرمایه بیت المال را به غارت برده و در سال ۹۴ به خارج از کشور مهاجرت کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۲ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
سردبیر خبرگزاری میزان با انشار پستی در توییتر ، نام متهم مجهول پرونده جرائم مدیران سایپا را فاش کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، مدتی است که خبر دستگیری برخی از مدیران و مسئولان شرکت خودروسازی سایپا ، سوژه رسانه‌های داخلی و خارجی شده است. این افراد به اتهام اخلال در نظام ارزی از طریق ثبت سفارش‌های صوری و غیر واقعی و انجام معاملات ارزی در سطح کلان ، اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی از طریق تحصیل ۱۶۷ هزار و ۸۳۴ دستگاه خودرو با انحصار و بهره‌مندی از رانت و همچنین اخلال در نظام اقتصادی از طریق فعالیت شرکت هرمی به مبلغ ۲۶۳ میلیارد ریال و پولشویی به میزان سه هزار و دویست میلیارد تومان با ۲۶۰ حساب بانکی دستگیر شده‌اند.
با تحقیقاتی که از حساب‌های وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی در شرکت شهاب پارس برآمده است ، بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان به حساب خانمی واریز شده که گفته می‌شود مجری شبکه ضد انقلاب من‌و‌تو و مجری مرجان تی‌وی بوده که سال ۹۴ از کشور خارج شده است.
روز گذشته مصادف با ۳۰ شهریور ۹۸ ، جلسه رسیدگی به اتهامات مدیران سایپا برگزار شد که در جریان آن پای متهم دیگری هم به میان آمد که البته نامی از او برده نشد؛ و حالا به دنبال برکزاری این دادگاه ، محمد فراهانی ، سردبیر خبرگزاری میزان ، با انتشار تصویری در حساب توبیتر خود ، متهم مجهول پرونده سایپا را معرفی کرد.

بر همین اساس آیه دریس ، مجری و تهیه کننده شبکه « من و تو » همان فردی است که ۱۸ میلیارد از سرمایه بیت المال را به غارت برده و در سال ۹۴ به خارج از کشور مهاجرت کرده است.

آیه دریس کیست؟
دریس از مجریان و تهیه کنندگان اصلی شبکه « من و تو » می‌باشد که سابقه مصاحبه با فرح پهلوی نیز در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

وی چندی پیش نیز با حضور در تجمع همجنسگرایان در لندن ، حمایت خود را از این افراد اعلام کرد.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
www.parseed.ir ۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

اشغال ایران در جنگ جهانی دوم ...
1host2u.com 25/08/1941 تاریخ
پس از آغاز جنگ جهانی دوم در ۹ شهریور ۱۳۱۸ (۱ سپتامبر ۱۹۳۹)، ایران بی‌طرفی خود را اعلام کرد، اما به دلیل گستردگی مرز ایران با اتحاد جماهیر شوروی و درگی...ادامه مطلب»


EOF