مصطفی خان کرمی، قائم مقام فروش ایران خودرو بازداشت شد

مصطفی خان کرمی، قائم مقام فروش ایران خودرو بازداشت شد ...
asbe-bokhar.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ اخبار

کلیدواژه ها:#ایران، #ایران_خودرو، #خان، #خبر، #خودرو، #قائم، #مصطفی_خان_کرمی، #کرسی

دقایقی پیش برخی منابع خبری اعلام کردند که امروز مصطفی خان کرمی ، قائم مقام فروش ایران خودرو بازداشت شده است. گویا بازداشت او چند دقیقه قبل در محل کارش انجام شده است.
هنوز این خبر به صورت رسمی تایید نشده است. اما منابع آگاه از برخی جریان ها اعلام کرده اند که حال خان کرمی سوژه جدید بازداشت های خودرویی است. در ماه های اخیر حواشی زیادی پیرامون مصطفی خان کرمی ایجاد شد و حتی بعد از بازداشت هاشم یکه زارع ، احتمال آن وجود داشت که او بر کرسی ریاست ایران خودرو بنشیند. اما حال می بینیم که یکی از با نفوذترین مدیران صنعت خودروی کشور امروز بازداشت شده و هنوز دلیل این اتفاق اعلام نشده است.
با توجه به روابط پیرامون مصطفی خان کرمی و جریان های اخیر ایران خودرو ، بسیاری از رسانه ها بعید می دانستند که نهادهای نظارتی اجازه ورود به بررسی فعالیت قائم مقام فروش ایران خودرو را داشته باشند. حال اگر این خبر تایید شود و مصطفی خان کرمی دقایقی پیش بازداشته شده باشد ، باید منتظر حواشی جدیدی برای او باشیم.
پایگاه خبری اسب بخار
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

پیش فروش کراس اوور جدید ایران خودرو +قیمت ...
donyayekhodro.com ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش محصول جدید کراس اوورH30 را از هفته آینده آغاز می کند. به گزارش اخبار خودرو ، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اع...ادامه مطلب»

کراس‌اوور اتوماتیک ایران خودرو به بازار می آید ...
donyayekhodro.com ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو محصول اچ۳۰ کراس اوور با ویژگی های مورد نظر و خواست مشتری ایرانی را به زودی روانه بازار می کند. به گزارش اخبار خودرو ،معاون باز...ادامه مطلب»


EOF