نفتکش سابیتی ۱۰ روز دیگر به ایران می‌رسد

نفتکش سابیتی ۱۰ روز دیگر به ایران می‌رسد ...
ir.sputniknews.com ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ اخبار

کلیدواژه ها:#Ir.sputniknews.com، #اسپوتنیک، #ایران، #ایرانی، #تنگه، #خبر، #دریای_سرخ، #سابیتی، #سعودی، #شرکت_ملی_نفت_ایران، #شرکت_ملی_نفتکش_ایران، #عربستان، #عربستان_سعودی، #نصرالله

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران اعلام کرد که نفتکش "سابیتی" در ۱۰ روز آینده به آب‌های ایران می‌رسد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از صدا وسیمای ایران ، نصرالله سردشتی ، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با اشاره به اینکه نفتکش "سابیتی" ظرف کمتر از ۲۴ ساعت آینده به تنگه باب‌المندب می‌رسد ، اظهار داشت که این نفتکش ۹ تا ۱۰ روز آینده به آب‌های ایران می‌رسد.
سردشتی وضع ایمنی این نفتکش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این نفتکش با حداکثر سرعت به سمت ایران در حرکت است. نشت نفت از دو مخزن آسیب‌دیده این نفتکش به‌طور کامل مهار شده است.
پیش از این در روز جمعه خبر حمله موشکی به نفتکش ایرانی سابیتی در دریای سرخ ، در نزدیکی شهر بندر جده ، در سواحل عربستان سعودی منتشر شده بود. این کشتی متعلق به یک شرکت تابعه شرکت ملی نفت ایران ، شرکت ملی نفتکش ایران است. اوضاع موجود در کشتی تحت کنترل است ، با این حال ، دو مخزن اصلی نفت دچارآسیب شده بودند و از آنجا نشتی نفت رخ داده بود.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

وقوع انفجار در یک نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان...
dw.com ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ارتش
وقوع انفجار در یک نفتکش ایرانی، بار دیگر موضوع حمله به نفتکش‌ها را به رسانه‌ها کشانده است. این نفتکش متعلق به شرکت ملی نفت‌ ایران بوده است. گفته می‌شو...ادامه مطلب»

مصر مجوز انتقال نفت ایران از خط لوله «سومد» را صادر کرد ...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ اقتصاد
شناسهٔ خبر: 3612548 - شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸ اقتصاد > انرژی مصر برخلاف سیاست‌های نفتی عربستان، مجوز تردد کشتی‌های نفتکش غول پیکر ایران به مقصد...ادامه مطلب»

معامله ۱۰ میلیون دلاری ایران و عربستان برای آزادی یک نفت‌کش ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ اقتصاد
نفت‌کش حادثه دیده ایرانی، هپینس۱(Happiness 1) که حامل محموله نفتی به ارزش تقریبی ۵۵ میلیون دلار بود، با پرداخت هزینه‌ بیش از ۱۰ میلیون دلار از سوی ایر...ادامه مطلب»


EOF