سردار قبل از دایی باید رکورد نیمار را بزند

سردار قبل از دایی باید رکورد نیمار را بزند ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۷/۲۲

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #آسیا، #اروپا، #ایران، #بلژیک، #تیم_ملی، #جهانی، #دایی، #دروازه، #سردار_آزمون، #علی_دایی، #فوتبال_ایران، #کامبوج

در روزهایی که همه منتظر شکسته شدن رکورد علی دایی توسط رونالدو هستند ، ما ایرانی‌ها امیدواریم سردار آزمون این رکورد را به خود اختصاص دهد و حتی در صورت شکسته شدن رکورد علی دایی توسط رونالدو ، او رکورد جدیدی به نام ایران ثبت کند.
روزنامه خبرورزشی نوشت: رقابت تیم‌های ملی در هفته گذشته و هفته جاری در حال برگزاری است و در قاره‌های آسیا و اروپا تیم‌ها در مقدماتی جام ملت‌های قاره خودشان حضور دارند. در این بین شاهد بازی‌های پرگلی بودیم که بعد از برد تیم ملی ایران ، بلژیک در بازی با سن‌مارینو ۹ گل زد تا دومین برد پرگل رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های قاره‌ای باشد. در این بازی لوکاکو ، مهاجم سیه‌چرده و تنومند بلژیک ، دو بار دروازه حریف را باز کرد و به رکورد ۵۰ گل ملی رسید تا مورد توجه رسانه‌های سراسر جهان قرار گیرد. لوکاکو در حالی این رکورد را زد که برترین گل‌زن ملی حال حاضر جهان که هنوز از فوتبال خداحافظی نکرده است یعنی کریستیانو رونالدو در ۲۹ سالگی به رکورد ۵۰ گل ملی رسیده بود و از این لحاظ لوکاکو از رونالدو پیشی گرفته است. البته رونالدو هم این هفته تعداد گل‌های ملی‌اش را به ۹۴ رساند تا یک قدم دیگر به رکورد ۱۰۹ گل علی دایی نزدیک شود. رونالدو که در ۳۴ سالگی آماده‌تر از جوانان ۲۴ ساله نشان می‌دهد و باتجربه‌ای که به دست آورده ، راحت‌تر از دوران جوانی گل می‌زند ، فقط ۱۶ گل دیگر تا شکست رکورد علی دایی فاصله دارد و بعید نیست تنها رکورد جهانی فوتبال ایران طی یکی ، دو سال آینده شکست شود.
سردار با هت‌تریک مقابل کامبوج به رکورد ۳۲ گل ملی رسید و فاصله زیادی با رکورد آقای گلی جهان در بازی‌های ملی دارد. البته سردار قبل از رکوردهای رونالدو و علی دایی باید رکورد نیمار را بزند. سردار در حالی سی‌ودمین گلش را به ثمر رساند که نیمار دقیقاً در همین سن به رکورد ۵۰ گل ملی رسیده بود و حالا در ۲۷ سالگی ۶۱ گل ملی را در کارنامه دارد. سردار اگر می‌خواهد آقای گل جهان باشد باید سرعت بیشتری به گل‌زنی‌هایش بدهد وگرنه نه پیش از او رونالدو ، نیمار ، لوکاکو و... قرار دارند که به رکورد علی دایی نزدیک‌ترند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

درگذشت ناصر حجازی(1390-1328) ...
rasekhoon.net ۱۳۹۰/۰۳/۰۲ تاریخ
درگذشت ناصر حجازی(1390-1328) ناصر حجازی در سال 1328 در تهران به دنیا آمد وی دروازه بان سابق تیم‌های استقلال (تاج) و تیم ملی ایران بوده است که بعد از د...ادامه مطلب»

ایران با شکست عمان به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا راه یافت...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
تیم ملی ایران شامگاه یکشنبه موفق شد با شکست عمان به مرحله یک چهار پایانی جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ راه یابد. علیرضا بیرانوند، سنگربان تیم ملی در ن...ادامه مطلب»

سونامی ثروت‌اندوزی لژیونرهای ایرانی! ...
aftabnews.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
فوتبال ایران در فصل پیش رو هیچ فوتبالیستی را در سطح اول باشگاهی دنیا نخواهد داشت، سونامی که باید فوتبال ایران را به تاملی عمیق وا دارد. آفتاب: تا پیش...ادامه مطلب»


EOF