ایران‌چک جدید آمد

ایران‌چک جدید آمد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #ایران، #ایران‌چک، #بانک_مرکزی، #خبرآنلاین

بانک‌ مرکزی اعلام کرد در حال حاضر ایران چک‌های جدید ، در بسیاری از خودپردازهای بانک‌های کشور در استانهای مختلف بارگذاری شده است.
به گزارش خبرآنلاین ، پیرو انتشار برخی اخبار در مورد عدم امکان بارگذاری ایران‌چک جدید در دستگاه‌های خودپرداز ، روابط عمومی بانک‌مرکزی اعلام کرد: طبیعتا فرایند تنظیم و تطبیق کاسِت دستگاه‌های خودپرداز با نوع اسکناس مورد نظر ، پیش‌نیاز بارگذاری هر نوع اسکناس و ایران چک جدید است. لذا به منظور بارگذاری ایران چک جدید ، ضرورت دارد آن دسته از شعب بانک ها که تنظیمات مذکور را اعمال نکرده‌اند ، نسبت به تطبیق خودپردازهای خود اقدام لازم به عمل آورند.
خاطرنشان می سازد این فرایند ، همواره در مورد تمام اقطاع جدید اسکناس ، از جمله اسکناس‌های یکصد هزار ریالی و پنجاه هزار ریالی و نیز نسخه اول ایران چک بانک مرکزی که ابعادی بزرگتر از ایران چک جدید دارند نیز انجام گرفته است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

کارت اعتباری دوران هخامنشیان را ببینید/ ایران پیشتاز ابداعات مالی ...
khabaronline.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ تاریخ
اقتصاد > بازار مالی - پادشاهان ایرانی در دوره ﻫﺨﺎﻣﻨﺸیان کارت های اعتباری را برای مقامات حکومتی خود طراحی کرده بودند که کار کارتهای اعتباری امروز را ان...ادامه مطلب»

آغاز پرداخت وام خودرو از سه روز دیگر/ بازار خودرو دوباره جان می گیرد؟ ...
khabaronline.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ خودرو
عضو شورای سیاست‌گذاری خودرو معتقد است که «شدت رکودی که ما در این یکی، دو ماه اخیر در بازار خودرو شاهد بودیم، حکایت از مشکلات شدید اقتصادی و انتظار مرد...ادامه مطلب»

مصائب بهره برای اقتصاد ایران...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ اقتصاد
در یکسال گذشته برخی بانک‌ها به تصمیم کاهش نرخ سود پایبند نبودند اقتصاد > اقتصاد کلان - کارشناسان معتقدند در شرایط کنونی نرخ‌های بالای سود بانکی منطق ن...ادامه مطلب»


EOF