واکنش های تند به ادعاهای یک جامعه شناس درباره فحشا در قم جنجال سخنان ابراهیم فیاض درباره قم

واکنش های تند به ادعاهای یک جامعه شناس درباره فحشا در قم جنجال سخنان ابراهیم فیاض درباره قم ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #آموزشی، #ابراهیم_فیاض، #احمدی_نژاد، #استاد، #اسلامی، #اصفهان، #افکار، #ایران، #تهران، #خبر، #خبرگزاری، #دادستان، #دانشگاه، #شبکه‌های_اجتماعی، #قم، #محمود_احمدی_نژاد، #مردم، #چند_همسری

هفته گذشته انتشار پوستری درباره تبلیغ چند همسری و آموزش آن جنجالی بزرگ در شبکه‌های اجتماعی و افکار عمومی به پا کرد. مؤسسه‌ای در قم به نام « حیات حسنی » کلاس‌های آموزشی در تهران و اصفهان برای آموزش چند همسری به راه انداخته است که تصاویر تبلیغات این موسسه بازتاب وسیعی یافت.
فیاض از جامعه شناسان اصولگراست که حامی محمود احمدی نژاد بود

* * *
فرارو- اظهارات یک جامعه شناس درباره آموزش و تبلیغ چندهمسری که توسط موسسه‌ای درقم پیگیری می‌شود ، موجب که شد روز جمعه دادستانی قم پرونده‌ای برای او تشکیل دهد. پیش از آن اعتراض‌هایی از سوی برخی محافل قم نسبت به سخنان ابراهیم فیاض مطرح شده بود.
به گزارش فرارو ، علی اصغر سلطانی معاون دادستان قم با اشاره به اظهارات حاشیه ساز یک جامعه شناس نسبت به شهر قم گفت: "پیرو گزارشات و شکایات واصله تشکیل پرونده قضایی برای این فرد تشکیل شده‌است."
خبرگزاری رسا روز پنجشنبه گزارش داد که تعدادی مردم قم در نامه‌ای رسمی به دادستان قم از ابراهیم فیاض شکایت کرده اند. خبرگزاری رسا بدون اشاره به هویت یا تعداد شاکیان نوشت که در این نامه اظهارات فیاض "توهین‌آمیز و بی‌پایه و اساس" تلقی شده است.
در نامه شاکیان ابراهیم فیاض آمده است: "آقای ابراهیم فیاض با نسبت صریح دادن امر فاحشگی به زنان محجبه‌ی قمی بدون مقید و محدود کردن موضوع مرتکب موضوع ماده ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی شده و ، چون در این گفتگو بدون رساندن هدفی فقط به فاحشگی زنان ناشی از عملکرد آقایان در قم اشاره نموده ، لذا قصد اضرار به مردم عفیف و شهیدپرور قم با اظهارات کذب و خلاف حقیقت داشته که مصداق ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی است."
نویسندگان این نامه به علت آن چه "تشویش اذهان عمومی و ناامن کردن فضای ذهنی مومنین ایران نسبت به مردم شریف قم" نامیده‌اند ، خواستار "اشد مجازات" برای این استاد دانشگاه شدند.
پس از اعلام شکایت از فیاض و تشکیل پرونده برای او ، این جامعه شناس در گفت و گویی اظهار کرد "صحبت‌هایم را دادگاهی کردند ، باید بروم و در دادگاه جوابگو باشم. خبر شکایتم را در خبرگزاری‌ها دیدم. "
او در پاسخ به این سوال که ادعایش بر چه مبنایی بوده ، گفت: « در دادگاه جوابگو هستم و تا زمان دادگاه صحبتی نخواهم کرد. »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»


EOF