اکران خاطرات یک پورن استار در مشهد

اکران خاطرات یک پورن استار در مشهد ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #آبان، #آزادی، #اسلامی، #اصفهان، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایالات_متحده، #ایران، #ایرنا، #باشگاه_خبرنگاران، #تهران، #روایت، #سینما، #مردم، #مردم_ایران، #مستند، #مشهد، #هنر

یک بازیگر آمریکایی فیلم‌های مستهجن تجربه رسیدن به آزادی جنسی (بی‌پروایی جنسی) در آمریکا را برای مردم ایران روایت می‌کند.
یک بازیگر آمریکایی فیلم‌های مستهجن ، تجربه رسیدن به آزادی جنسی (بی‌پروایی جنسی) در آمریکا را برای مردم ایران روایت می‌کند.
به گزارش ایرنا مستند داستانی « ایکسونامی » که خاطرات یک بازیگر فیلم‌های مستهجن است ، ۲۰ آبان ماه در شهر‌های تهران (حوزه هنری) ، مشهد و اصفهان به‌صورت همزمان اکران شد.
در این مستند ، یک بازیگر آمریکایی فیلم‌های مستهجن تجربه رسیدن به آزادی جنسی (بی‌پروایی جنسی) در آمریکا را برای مردم ایران روایت می‌کند. همچنین این مستند جنبش‌ها و جنایات جنسی در ایالات متحده آمریکا را مورد بررسی قرار می‌دهد.
ساخت این مستند بیش از دو سال زمان برده است و نسخه اصلی آن ۱۱۵ دقیقه است که نسخه ۹۰ دقیقه‌ای آن به نمایش درخواهد آمد. این در حالی است که بسیاری از فیلم‌ها و کنسرت‌ها به دلیل فشار نهاد‌ها و افراد خاص در شهر مشهد امکان برگزاری و نمایش ندارند و سینما‌های حوزه هنری نیز در مواردی از اکران برخی فیلم‌ها خودداری می‌کنند.
یکی از خبرنگارانی که این مستند را دیده است در این‌باره نوشته: این فیلم به « تغییرات فرهنگی آمریکا از دوره انقلاب جنسی تا امروز » پرداخته و آن را با « تغییرات فرهنگی در ایران » تطبیق داده است.
https://cdn.fararu.com/files/fa/news/1398/8/21/573609_624.mp4
بخش هایی از مستند داستانی « ایکسونامی

* * * ایکسونامی توسط موسسه فرهنگی هنری آوش تهیه شده است. محسن آقایی که از مستندسازان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است ، نویسندگی و کارگردانی و محمدرضا بورونی ، تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده دارند. این‌گونه اتفاقات (فارغ از محتوای نادیده) و ورود سینماگران جوان به عرصه سینما و هنر را باید به فال نیک گرفت ، اما سؤالی که مطرح است این است که آیا همه فیلمسازان با گرایش‌های مختلف این امکان را دارند که چنین مستندی بسازند و مهم‌تر اینکه ، بتوانند آن را اکران کنند؟
به دلیل استقبال و ازدحام جمعیت فیلم در ۲ سالن نمایش داده شده است. فیلمی از سالن سینما هویزه مشهد هم قبل از نمایش فیلم نشان می‌دهد سالن پر است.

عکس: باشگاه خبرنگاران
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
www.parseed.ir ۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»

پیشروی ویلاها در دل کویر و جنگل ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ طبیعت
زمین‌خواری قدیمی ترین واژه‌ای است که درفرهنگ لغت برای تخلفات درتصاحب غیرقانونی اراضی عمومی یا خصوصی متعلق به افراد یافت می‌شود، اما طی سال‌های اخیر وا...ادامه مطلب»


EOF