حضور نیسان آبی در کلکسیون خودروهای شخصی شیخ اماراتی!

حضور نیسان آبی در کلکسیون خودروهای شخصی شیخ اماراتی! ...
click.ir ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ خودرو

کلیدواژه ها:#Click.ir، #تصویری، #جهانی، #خودرو، #شیخ، #فضا، #قریشی، #مجازی، #میزبانی، #نیسان، #نیسان_آبی، #کلاسیک

رسانه کلیک – به نظر می رسد نیسان آبی محبوبیت جهانی پیدا کرده است. به تازگی این خودرو در کلکسیون خودروهای شخصی شیخ اماراتی مشاهده شده است.
کلکسیون خودرو معمولا شامل خودروهای خاص ، قدرتمند و گران قیمت می شود. بسیاری از افراد ثروتمند خودروهای کلاسیک و یا هایپرکارها را برای کلکسیون خود در نظر می گیرند؛ با این حال به نظر می رسد یک شیخ اماراتی نظر دیگری دارد. بر اساس تصویری که در فضای مجازی منتشر شده ، یک نیسان آبی در کلکسیون این شیخ به چشم می خورد. این کلکسیون متعلق به شیخ حمد بن حمدان آل نهیان است. درحال حاضر نمی دانیم این خودرو برای میلیاردر اماراتی خاص محسوب می شود و یا آن را به عنوان یک خودروی کلاسیک نگهداری می کند!

شاید جالب باشد بدانید که شیخ حمد بن حمدان آل نهیان دارای یکی از بزرگترین کلکسیون های خودرو در جهان است که خودروهای خاص بسیاری را میزبانی می کند. این شیخ دارای جزیره است که اسم خود را روی آن ها حک کرده است! گفته می شود حروف HAMAD در حدی روی این جزیره با ابعاد بزرگی نوشته شده اند که از فضا نیز می توان آن را مشاهده کرد. از سه حرف اول این اسم برای کانال عبور آب استفاده شده است.
محمد قریشی
مهندس مکانیک و علاقه‌مند به دنیای خودرو و تکنولوژی
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

واقعه الله‌داد پیشینه آنوسی های مشهد ...
1host2u.com 26/03/1839 تاریخ
واقعه الله داد اتفاقی است در سال ۱۸۳۹ میلادی که در اثر آن یهودیان مشهد به زور مسلمان شدند. در این زمان بیشتر یهودیان زندگی دوگانه‌ای را شروع کردند که ...ادامه مطلب»

ضرغامی از خرداد 83 تا آبان 93/ رسانه ملی یک دهه چگونه اداره شد - خبرگز...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ سیاست
عزت‌الله ضرغامی پس از بیش از 10 سال مدیریت رسانه ملی آخرین روزهای حضور خود در سازمان را پشت سر می‌گذارد و همین امر دلیلی شد تا مروری بر عملکرد وی داشت...ادامه مطلب»

شاسی بلند جدید ایران : مشخصات جک s2 محصول جدید کرمان خودرو ...
news.mashingardi.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ خودرو
جک s2 محصولی جدید و کراس اور است که به تازگی توسط کرمان خودرو وارد کشور شده است . برای آشنایی بیشتر با این خودرو با ماشین گردی همراه شوید . عکس جک s2 ...ادامه مطلب»


EOF