سکه ۲۰۰ هزار تومان گران شد

سکه ۲۰۰ هزار تومان گران شد...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایلنا، #بازار، #تومان، #جهانی، #دلار، #سکه_تمام، #طلا، #طلا_و_جواهر، #عیار

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اظهار داشت: در حال حاضر هر قطعه سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۴ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان شد.
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: روز گذشته و پس از شهادت سردار سلیمانی ، ارزش سهام و دلار در بازارهای جهانی کاهش ، اما قیمت نفت و اونس جهانی افزایش یافت.
وی ادامه داد: اما افزایش ۷۴ دلار اونس جهانی در یک هفته بعلاوه افزایش نرخ ارز در بازار داخلی از روز گذشته ، باعث شد تا قیمت طلا و سکه در بازار افزایش یابد. در حال حاضر نیز قیمت سکه فاقد حباب بوده و متناسب با نیروهای عرضه و تقاضا است.
این کارشناس بازار طلا با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر اونس جهانی ۱۵۵۳ دلار ، هر قطعه سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به پنجشنبه ۴ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان ، سکه تمام با طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان ، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان ، ربع سکه یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی نیز ۹۳۰ هزار تومان است.
وی ادامه داد: همچنین هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۲۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه ، ۴۹۳ هزار تومان است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
کاهش چشمگیر قیمت طلا، دلار و سکه ...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ اقتصاد
در معاملات امروز بازار طلا و ارز هر دلار آمریکا ۲۰۰۰ تومان، و هر قطعه سکه تمام نیز ۴۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۰۹ هزار تومان ارزان شد. به...ادامه مطلب»

شاسی بلند جدید ایران : مشخصات جک s2 محصول جدید کرمان خودرو ...
news.mashingardi.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ خودرو
جک s2 محصولی جدید و کراس اور است که به تازگی توسط کرمان خودرو وارد کشور شده است . برای آشنایی بیشتر با این خودرو با ماشین گردی همراه شوید . عکس جک s2 ...ادامه مطلب»

سکه به بالاترین قیمت رسید؛ ۳ میلیون و ۳۶۶ هزار تومان / رکوردشکنی روزان...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ اقتصاد
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه سکه به بالاترین قیمت رسیده است، گفت: بحث‌هایی که در محافل داخل و خارج از کشور مطرح می‌شود، بر افزای...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

افزایش قیمت سکه،قیمت سکه میلیونی شد ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ اخبار
قیمت سکه امروز شنبه از نرخ یک میلیون تومان عبور کرد و به رقم یک میلیون و ۱۰ هزار تومان رسید. افزایش قیمت سکه ادامه دارد قیمت انواع سکه امروز شنبه در ب...ادامه مطلب»


EOF