جزئیات ترور فرمانده ناحیه بسیج دارخوین

جزئیات ترور فرمانده ناحیه بسیج دارخوین ...
fna.ir ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ ارتش

کلیدواژه ها:#Fna.ir، #آبادان، #آبان، #اردیبهشت، #اهواز، #اهوازی، #بسیج، #بهمن، #ترور، #خانه، #خبر، #خبرگزاری، #خبرگزاری_فارس، #خودرو، #خوزستان، #شهرسازی، #شهریور، #فارس، #مقاومت، #نظامی، #کلاشنیکف

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز ، خوزستانی‌ها صبح امروز خود را در حالی آغاز کردند که خبر تلخ تروری دیگر ، ناباورانه در برابر چشمانشان قد علم کرده بود ، این بار قرعه شهادت به نام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دارخوین شادگان افتاده بود.
شب یکم بهمن بود که دو موتورسوار با چهره‌های پوشیده در اطراف منزل فرمانده در حال گشت‌زنی بودند ، ساعت به حوالی ۲۲:۳۰ که رسید ، سردار با خودرو به منزل خود در شادگان بازگشت اما خودرو را وارد خانه نکرد.
تروریست‌ها تا آماده شدن موقعیتی مناسب جهت ترور ، به گشت‌زنی نامحسوس خود ادامه دادند و ساعت ۲۳:۱۵ که سروان جهت پارک کردن خودرو خود در منزل به بیرون آمده بود به ضرب ۴ گلوله از اشخاص ناشناس که متواری شدند به شهادت رسید.
شواهد حاکی از آن است که اسلحه‌ها از نوع کلاشنیکف و شکاری بودند و تحقیقات پیشرفته در دست اقدام است.
تا به این لحظه هیچ گروهکی مسؤولیت این ترور را به عهده نگرفته است. هرچند که توجه‌ها به سمت گروهک تروریستی الاحوازیه معطوف شده است؛ گروهکی که علاوه بر نشانه رفتن شخصیت‌های نظامی ، مانورهای تاریکی در نقاط مختلف اهواز از خود به یادگار گذاشته است که از آن جمله می‌توان به بمب‌گذاری در فرمانداری اهواز ، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ، سازمان مسکن و شهرسازی ، شرکت طرح توسعه نیشکر خوزستان ، چاه شماره ۱۷۹ نفت ، دو محل از خطوط لوله ورودی و خروجی منتهی به چاه ۱۷۹ ، خطوط لوله نفت آبادان به ترتیب در دهم شهریور ۱۳۸۴ و ۷ آبان ۱۳۸۴ ، همچنین انفجار دو بمب در روز بیست و سوم مهر ماه سال ۱۳۸۳ در خیابان نادری و کشته شدن 6 شهروند اهوازی و حمله به یک کلانتری در اهواز در اردیبهشت ۱۳۹۶ و شهادت دو نفر از کارکنان کلانتری اشاره کرد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

اشغال ایران در جنگ جهانی دوم ...
1host2u.com 25/08/1941 تاریخ
پس از آغاز جنگ جهانی دوم در ۹ شهریور ۱۳۱۸ (۱ سپتامبر ۱۹۳۹)، ایران بی‌طرفی خود را اعلام کرد، اما به دلیل گستردگی مرز ایران با اتحاد جماهیر شوروی و درگی...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

آغاز رسمی جنگ تحمیلی عراق علیه ایران....
1host2u.com ۱۳۵۹/۰۶/۳۱ تاریخ
عراق در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ (۲۲ سپتامبر ۱۹۸۰) حمله به ایران را آغاز کرد. نیروهای عراقی به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده بودند که نواحی بزرگی از غرب ایران را اشغ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
www.parseed.ir ۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»


EOF