درخواست شهاب حسینی از رئیس‌جمهور برای بازگشت بهروز وثوقی

درخواست شهاب حسینی از رئیس‌جمهور برای بازگشت بهروز وثوقی...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ مردم

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #اسلامی، #انتخابات، #ایران، #ایران_زمین، #ایرانی، #ایلنا، #بهروز_وثوقی، #توده، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #حسن_روحانی، #خدا، #دولت، #روحانی، #سینمای_ایران، #شهاب_حسینی، #فرهنگ، #مردم، #موافقت، #هنر، #وزیر، #پرده

شهاب حسینی امروز با انتشار نامه‌ای در اینستاگرام از حسن روحانی درخواست کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران ، دستور نمایش نسخه اصلی « آشغال‌های دوست داشتنی » با حضور این بازیگر در جشنواره فجر را صادر کند.
به گزارش ایلنا ، شهاب حسینی رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران را در نامه‌ای از رئیس‌جمهور درخواست کرد.
متن این نامه به شرح ذیل است:
جناب آقای دکتر حسن روحانی ،
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ،
سلام و ابراز احترام
ایکاش می‌توانستم در شرایط بهتری این نامه را برای شما بنویسم. در شرایطی که بر چهره مردم به جای رنگ ماتم این روزها در غم از دست دادن عزیزانشان ، گل لبخند بر صورت و برق امید و شادی در چشمانشان خودنمایی می‌کرد. اما گذر زمان سریع است و وقت تصمیم‌گیری ، بسیار کوتاه.
اینجانب سیدشهاب‌الدین حسینی ، به عنوان یک شهروند ایرانی و عضو کوچکی از جامعه بزرگ فرهنگ و هنر ایران زمین ، با شما عرضی دارم که به وسیله نامه‌ای سرگشاده به محضرتان تقدیم می‌دارم تا متن آن در اختیار مردم و جامعه قرار گیرد.
طی انتخابات دو دوره ریاست جمهوری شما ، بنده به‌طور غیررسمی و مستقل در زمره مدافعین حضور شما بر مسند ریاست جمهوری ، و به سهم خود ، از مبلغان شما بودم با این امید که طیف مخاطبینی که در میان مردم از مهرشان برخوردار بودم ، به این تصمیم توجه کرده و به آن روی موافق نشان دهند.
و به لطف و مهر الهی ، شخصا از کوچکترین مزایای این حرکت در دولت شما بهره‌مند نشدم و از این بابت خدا را شاکرم.
احتمالا تمامی مُبلغین شما البته در کنار ارادت و احترامی که برای حضور شما در مسند ریاست‌جمهوری داشتند ، اصطلاحا کوپنی را به جهت درخواست امتیازی خاص نیز برای خود محفوظ داشتند. بنده هم مایلم طی این نامه از آن استفاده کنم.
در مورد عملکرد دولت شما در بهبود شرایط جامعه و مردم ، قضاوت کلی را به عهده خود مردم می‌گذارم. اما به عنوان یک شهروند و یک حق رای که داشتم ، بهبودی در شرایط مردم ندیدم. به خصوص از نظر معیشتی و رفاه که در سایه امنیت آن بتوانند تعاملی مهربانانه‌تر با یکدیگر داشته باشند.
حال از شما درخواستی دارم.
رفع ممنوعیت حضور دوباره آقای بهروز وثوقی بر پرده سینمای ایران ، که این روزها با فیلم آقای محسن امیریوسفی در همین دوره جشنواره در دسترس است ، موردی نیست که با پیگیری در سلسله مراتب اداری قابل انجام باشد. چراکه هر مدیریت باید جویای نظر مرتبه بالاتر از خود باشد و به تنهایی قادر به اتخاذ تصمیم در این خصوص نیست.
لذا امید به آن دارم که با موافقت شخص حضرتعالی با اکران نسخه اصل فیلم آشغال‌های دوست داشتنی ، برای اهالی رسانه و مطبوعات ، در جشنواره سی و هشتم ، این مهم در دولت شما به انجام رسد.
و چنانچه این فرصت غنیمت با عدم تصمیم‌گیری به موقع حضرتعالی از دست برود ، ثمری جز آه حسرت و پشیمانی برای بنده کوچک نخواهد داشت.
روزگاری شما حمایت توده مردم را طلبیدید و البته یافتید.
حال ما این حمایت را از شما خواستاریم.
امید که مثمرثمر و مقبول نظر افتد.
به یاری خدا. آمین
سیدشهاب الدین حسینی.
رونوشت به:
دکتر سیدعباس صالحی
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»

مجلس از توضیحات ظریف قانع شد ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۰/۱۶ سیاست
پس از پاسخ وزیر امور خارجه به سوالات نمایندگان؛ مجلس از توضیحات ظریف قانع شد محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه گفت: دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای هیچ ...ادامه مطلب»


EOF