مسافران گیلان و مازندران بازگردانده می‌شوند

مسافران گیلان و مازندران بازگردانده می‌شوند...
iribnews.ir ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ هنر

کلیدواژه ها:#Iribnews.ir، #ارتباط، #استان_گیلان، #امامزاده، #بهمن، #تهران، #تیمور، #خبر، #خبرگزاری، #رئیس_پلیس، #رشت، #فیروزکوه، #قزوین، #قم، #مازندران، #محور، #مردم، #هلال_احمر، #وزارت_بهداشت، #چالوس، #گیلان


ممنوعیت تردد در محور‌های منتهی به ۲ استان
مسافران گیلان و مازندران بازگردانده می‌شوند
رئیس پلیس راهور: کسانی که راهی سفر به استان‌هاي گیلان و مازندران می‌شوند فقط خودشان و نیرو‌های پلیس راه را به زحمت می‌اندازند و باید بازگردند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار تیمور حسینی در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر نیمروز از شبکه یک سیما ، گفت: بنابر تصمیم‌های مقامات محلی در دو استان گیلان و مازندران ، تردد در همه محور‌های منتهی به این دو استان به ویژه از جاده‌های چالوس ، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت از دیشب ممنوع شده است.
وی افزود: البته در محور چالوس علاوه بر تدابیر لازم برای کنترل بیماری کرونا با سقوط بهمن نیز مواجهیم و به همین علت همکارانم این محدودیت‌ها را اجرا می‌کنند و فقط خودرو‌های حامل سوخت و مواد فاسدشدنی می‌توانند با نظارت ، تردد کنند.
http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1398/12/16/4598301_462.mp4
سردار حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا از سفر مردم به این دو استان جلوگیری نمی‌شود ، اعلام کرد: ما در دو مقطع هم در ابتدای آزادراه از محدوده استان قزوین و هم در محدوده عوارضی امامزاده هاشم در جاده رشت این محدودیت و ممنوعیت را اجرا می‌کنیم.
رئیس پلیس راهور در پاسخ پرسش دیگری مبنی بر این که آیا افراد بی توجه به این محدودیت‌ها به دو استان گیلان و مازندران راه داده می‌شوند ، تاکید کرد: خیر به هیچ عنوان؛ کسانی که راهی سفر به این استان‌ها شوند بازگردانده خواهند شد.
وی همچنین درباره وضعیت آزادراه تهران - قم ، گفت: این مسیر بسته نیست ، اما شماری از نیرو‌های وزارت بهداشت و درمان و سازمان هلال احمر ، سرنشینان خودرو‌های عبوری را آزمایش می‌کنند و اگر افرادی از نظر ابتلا به بیماری کرونا مشکوک باشند حتما به سمت کنترل‌های بیشتر هدایت خواهند شد.
---رئیس پلیس راهور: کسانی که راهی سفر به استان‌هاي گیلان و مازندران می‌شوند فقط خودشان و نیرو‌های پلیس راه را به زحمت می‌اندازند و باید بازگردند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

زمین‌لرزه رودبار و منجیل (۱۳۶۹) ...
parseed.ir ۱۳۶۹/۰۳/۳۱ تاریخ
زمین‌لرزه منجیل-رودبار در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران در پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۶۹ (برابر با ۲۱ ژوئن ۱۹۹۰ در ساعت ۲۱ به وقت گرینویچ) در نزدیکی شه...ادامه مطلب»


EOF