سقوط ۱۰ درصدی قیمت نفت / نفت آمریکا ۲۸ دلاری شد!

سقوط ۱۰ درصدی قیمت نفت / نفت آمریکا ۲۸ دلاری شد! ...
mehrnews.com ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Mehrnews.com، #برنت، #ترامپ، #تهران، #دلار، #نفت_خام، #ویروس_کرونا


تقاضای نفت خام در حال خشکیدن است؛
سقوط ۱۰ درصدی قیمت نفت / نفت آمریکا ۲۸ دلاری شد!

* * * روز دوشنبه قیمت‌های نفت در حالی بیش از ۱۰ درصد سقوط کردند که با شتاب گرفتن شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و وضع محدودیت‌های ترافیکی بیشتر ، تقاضای نفت در حال کمتر شدن است.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی ، روز دوشنبه قیمت‌های نفت در حالی بیش از ۱۰ درصد سقوط کردند که با شتاب گرفتن شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و وضع محدودیت‌های ترافیکی بیشتر ، تقاضای نفت در حال کمتر شدن است.
تا ساعت ۱۸:۱۰ به وقت تهران قیمت هر بشکه نفت خام برنت ۱۰.۸۰ درصد سقوط کرد و تا ۲۹.۵۹ دلار سقوط کرد.
قیمت هر بشکه نفت خام آمریکا ۸.۱۸ درصد سقوط کرد و به ۲۸.۱۰ دلار رسید.
این در حالی است که قیمت نفت در هفته گذشته هم به علت شیوع ویروس کرونا و آغاز جنگ قیمت‌ها ۲۳ درصد پایین آمده بود. البته قیمت‌ها پس از دستور رئیس‌جمهور ترامپ برای خرید نفت آمریکا برای پر کردن ذخایر استراتژیک آمریکا اندکی تقویت شده بودند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سقوط قیمت نفت به پایین‌ترین نرخ ۱۸سال اخیر/نفت آمریکا ۱۹ دلاری شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ اقتصاد
در حالی که هنوز جنگ قیمت عربستان و روسیه ادامه دارد، بدتر شدن پاندمی ویروس کرونا و تیره شدن چشم‌انداز تقاضا، باعث سقوط سنگین قیمت نفت خام شد. به گزارش...ادامه مطلب»

قیمت نفت خام ۶ درصد دیگر سقوط کرد ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ اقتصاد
با نگرانی از افزایش احتمال رکود اقتصادی آمریکا به دنبال شیوع ویروس کرونا و کاهش تقاضای سوخت و جنگ قیمت نفت بین روسیه و عربستان، قیمت نفت خام به شدت سق...ادامه مطلب»

ریزش بورس های جهان ادامه دارد ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ اقتصاد
بیشتر شاخص‌های بورسی در جهان امروز نیز ریزشی بودند. به گزارش ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس، هر چند تمام کشورها امکانات خود را علیه کرونا بسیج کرده‌اند ام...ادامه مطلب»

قیمت نفت بیش از ۴ درصد سقوط کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ اقتصاد
اعلام تعویق در اجلاس اوپک پلاس در ابتدای معاملات روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه منجر به افزایش نگرانی‌ها از به نتیجه نرسیدن مذاکرات برای کاهش تولید شده که ...ادامه مطلب»

شوک بزرگ ؛ تیر خلاص به بازار نفت ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ اقتصاد
شوک بزرگ؛ قیمت هر بشکه نفت سبک تگزاس در مبادلات روز دوشنبه اول اردیبهشت با سقوط سنگین ۴۰ درصدی به زیر ۱۱ دلار رسید. این قیمت نفت تا ساعت ۶ بعد از ظهر ...ادامه مطلب»


EOF