پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد

پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد...
post.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ اخبار

کلیدواژه ها:#ارتباطات، #اسفند، #اسلامی، #الکترونیک، #ایران، #ایرنا، #بازار، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #حمل_و_نقل، #خبرگزاری، #سلامت، #شبکه_های_اجتماعی، #مردم، #نوروز، #وزارت_صنعت،_معدن_و_تجارت، #وزیر، #وزیر_ارتباطات_و_فناوری_اطلاعات


پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد
حسین نعمتی معاون وزیر ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: خدمت رسانی پست در ایام پایانی سال و نوروز متوقف نمی شود و مشتریان نباید از این بابت نگران باشند.
پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد

حسین نعمتی معاون وزیر ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: خدمت رسانی پست در ایام پایانی سال و نوروز متوقف نمی شود و مشتریان نباید از این بابت نگران باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست و به نقل از خبرگزاری ایرنا ، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تمام محصولات و محموله‌های پستی روزانه دو نوبت گندزدایی و ضدعفونی می شوند تا مردم از بابت سلامت آنها نگرانی نداشته باشند و ایام تعطیل هم فعالیت ها ادامه دارد.
حسین نعمتی ضمن یادآوری توافق انجام شده بین شرکت ملی پست و وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: باتوجه به برگزاری جشنواره فروش بهاره اینترنتی ، قرار شد شرکت ملی پست تمام درخواست‌ها برای فروش اینترنتی را حمایت کرده و کالا را به دست صاحبش برساند.
وی درباره بازه زمانی فعالیت پست افزود: آنچه در شبکه های اجتماعی مطرح شده که پست تا 24 اسفند فعالیت دارد و بعد تعطیل می‌شود ، نادرست است و پست همواره و حتی در روزهای تعطیل مشغول فعالیت است و مشتریان نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.
مدیرعامل در پاسخ به سوالی درباره هزینه پست گفت: بخش عمده خدمات ارائه شده به مردم وابستگی مستقیم به حمل و نقل دارد و قیمت ها در این زمینه به شدت افزایش یافته ، با این حال مبنای شرکت ملی پست نرخی است که سازمان حمایت از مصرف کنندگان ابلاغ کرده و افزایش قیمت نداشته‌ایم.
نعمتی همچنین درباره وضعیت بهداشتی محموله‌های پستی خاطرنشان کرد: تاکنون باتوجه به تمهیدات انجام شده برای کارکنان بخش اجرایی پست ، هیچگونه گزارش ثبت شده کرونایی نداریم.
وی درخواست کرد مردم در شرایط کنونی از خدمات غیر حضوری پست بهره گیرند و گفت: با توجه به ورود فناوری و امکانات دایر شده ، مردم می‌توانند بدون مراجعه حضوری از خدمات پست استفاده کنند.

---به پرتال شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران خوش آمدید آخرین اخبار ، خدمات الکترونیکی رهگیری مرسولات سفارش تمبر اختصاصی بازار الکترونیک دریافت کدپستی را دریافت نمایید. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار
اعضای هیات دولت در هفته ای که گذشت به استناد قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، برنامه راهبردی ارتقای سلامت نظام اداری در مبادلات مرزی در...ادامه مطلب»

روحانی: نبود رسانه آزاد در ایران سبب تراکم در شبکه مجازی شده ...
dw.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ سیاست
حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران سیاست فیلترینگ و مسدود کردن فضای مجازی را سیاستی شکست خورده نامید و خواستار شفافیت و رفع انحصار از فضای رسانه‌ای شد. روح...ادامه مطلب»

اهم اخبار اقتصادی ایرنا در هفته گذشته؛ لغو تحریم برخی از شرکت های صنع...
irna.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ اقتصاد
تهران- ایرنا- خسارت بیش از 1500میلیارد تومانی حادثه ساختمان پلاسکو، لغو تحریم شمار دیگری از شرکت های مرتبط با صنعت نفت ایران از سوی اتحادیه اروپا و اع...ادامه مطلب»


EOF