پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد

پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد...
post.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ اخبار

کلیدواژه ها:#ارتباطات، #اسفند، #اسلامی، #الکترونیک، #ایران، #ایرنا، #بازار، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #حمل_و_نقل، #خبرگزاری، #سلامت، #شبکه_های_اجتماعی، #مردم، #نوروز، #وزارت_صنعت،_معدن_و_تجارت، #وزیر، #وزیر_ارتباطات_و_فناوری_اطلاعات


پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد
حسین نعمتی معاون وزیر ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: خدمت رسانی پست در ایام پایانی سال و نوروز متوقف نمی شود و مشتریان نباید از این بابت نگران باشند.
پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد

حسین نعمتی معاون وزیر ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: خدمت رسانی پست در ایام پایانی سال و نوروز متوقف نمی شود و مشتریان نباید از این بابت نگران باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست و به نقل از خبرگزاری ایرنا ، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تمام محصولات و محموله‌های پستی روزانه دو نوبت گندزدایی و ضدعفونی می شوند تا مردم از بابت سلامت آنها نگرانی نداشته باشند و ایام تعطیل هم فعالیت ها ادامه دارد.
حسین نعمتی ضمن یادآوری توافق انجام شده بین شرکت ملی پست و وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: باتوجه به برگزاری جشنواره فروش بهاره اینترنتی ، قرار شد شرکت ملی پست تمام درخواست‌ها برای فروش اینترنتی را حمایت کرده و کالا را به دست صاحبش برساند.
وی درباره بازه زمانی فعالیت پست افزود: آنچه در شبکه های اجتماعی مطرح شده که پست تا 24 اسفند فعالیت دارد و بعد تعطیل می‌شود ، نادرست است و پست همواره و حتی در روزهای تعطیل مشغول فعالیت است و مشتریان نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.
مدیرعامل در پاسخ به سوالی درباره هزینه پست گفت: بخش عمده خدمات ارائه شده به مردم وابستگی مستقیم به حمل و نقل دارد و قیمت ها در این زمینه به شدت افزایش یافته ، با این حال مبنای شرکت ملی پست نرخی است که سازمان حمایت از مصرف کنندگان ابلاغ کرده و افزایش قیمت نداشته‌ایم.
نعمتی همچنین درباره وضعیت بهداشتی محموله‌های پستی خاطرنشان کرد: تاکنون باتوجه به تمهیدات انجام شده برای کارکنان بخش اجرایی پست ، هیچگونه گزارش ثبت شده کرونایی نداریم.
وی درخواست کرد مردم در شرایط کنونی از خدمات غیر حضوری پست بهره گیرند و گفت: با توجه به ورود فناوری و امکانات دایر شده ، مردم می‌توانند بدون مراجعه حضوری از خدمات پست استفاده کنند.

---به پرتال شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران خوش آمدید آخرین اخبار ، خدمات الکترونیکی رهگیری مرسولات سفارش تمبر اختصاصی بازار الکترونیک دریافت کدپستی را دریافت نمایید. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

از شلمچه تا کربلا- گزارشی از سفرهای ماندگار مقامات دولت تدبیر و امید ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 40 سفر به شهرها و روستاهای مختلف کشور داشتند . معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان ...ادامه مطلب»

روحانی: نبود رسانه آزاد در ایران سبب تراکم در شبکه مجازی شده ...
dw.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ سیاست
حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران سیاست فیلترینگ و مسدود کردن فضای مجازی را سیاستی شکست خورده نامید و خواستار شفافیت و رفع انحصار از فضای رسانه‌ای شد. روح...ادامه مطلب»

اهم اخبار اقتصادی ایرنا در هفته گذشته؛ لغو تحریم برخی از شرکت های صنع...
irna.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ اقتصاد
تهران- ایرنا- خسارت بیش از 1500میلیارد تومانی حادثه ساختمان پلاسکو، لغو تحریم شمار دیگری از شرکت های مرتبط با صنعت نفت ایران از سوی اتحادیه اروپا و اع...ادامه مطلب»


EOF