تعطیلی مراکز تجاری غیر ضرور در سطح استان تهران

تعطیلی مراکز تجاری غیر ضرور در سطح استان تهران...
yjc.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ اخبار

کلیدواژه ها:#Yjc.ir، #استان_تهران، #بازار، #باشگاه_خبرنگاران، #باشگاه_خبرنگاران_جوان، #تهران، #خبر، #شهرستان، #مردم، #نوروز، #ویروس_کرونا

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شاتا ، یداله صادقی درخصوص تشدید نظارت‌ها بر بازار در ایام نوروز گفت: در این بازرسی‌ها نظارت بر قیمت‌های فروش ، عرضه اجناس و نیز کم فروشی‌های احتمالی مورد بررسی و نظارت دقیق قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان تهران ، همه واحد‌های صنفی و مراکز تجاری غیر ضرور در سطح استان تعطیل خواهند بود.
رئیس سازمان صمت استان تهران تاکید کرد: این تعطیلی‌ها به هیچ عنوان مشمول واحد‌های عرضه کننده مایحتاج ضروری نمی‌شود و واحد‌های صنفی همچون نانوایی ها ، سوپرمارکت ها ، واحد‌های عرضه مواد پروتئینی ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و... ، نمی‌شود و این مراکز به طور مستمر مشغول خدمات رسانی به شهروندان محترم استان هستند.
صادقی تصریح کرد: مردم در استان تهران چنانچه در طول این ایام شکایتی دارند ، می‌توانند با شماره ۱۲۴ اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خود تماس گرفته و تخلف مورد نظر را گزارش کنند.
---صادقی از تداوم بازرسی‌ها از اصناف در ایام نوروز و تعطیلی مراکز تجاری غیر ضرور در سطح استان خبر داد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

جزئیات تحویل خودروی دناپلاس به روایت ۶ نماینده مجلس/ پرشیا کیفیت نداشت...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ اخبار
علی جدی نماینده شیروان در گفت‌وگو با رویداد۲۴ می‌گوید: در حال حاضر امکانات یک بخشدار از یک نماینده به‌مراتب بیشتر است، ولی عده‌ای حالا که خودرویی به ن...ادامه مطلب»

جهش ویروس مولد بیماری کووید۱۹ در ایران...
yjc.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ سلامت
یک دکترای بیولوژی مولکولی گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که ویروس مولد بیماری کووید۱۹ در ایران جهش‌های بسیاری پیدا کرده است. مهدی سیدی، دکترای بیولوژی مول...ادامه مطلب»


EOF