راه اندازی دوباره کارخانه الکل سازی فسا

راه اندازی دوباره کارخانه الکل سازی فسا...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ اخبار

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #استان_فارس، #الکل، #بسته_بندی، #تومان، #خبرگزاری، #دادگستری، #دانشگاه، #شهرستان، #عفونی، #فارس، #فسا

کارخانه الکل سازی فسا (استان فارس) با هدف تولید روزانه مواد ضدعفونی کننده مجددا راه اندازی شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، رییس دادگستری شهرستان فسا گفت: با پیگیری این نهاد و اداره صنعت و معدن و تجارت و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی فسا ، کارخانه الکل سازی این شهرستان که به علت مشکلات مالی ، تعطیل شده بود ، مجددا راه اندازی شد و روزانه هزار لیتر الکل طبی تولید می‌کند.
رستگار افزود: این مقدار الکل ، ابتدا نیاز مراکز درمانی این شهرستان را تامین می‌کند و سپس به صورت محلول ضد عفونی در بطری‌های ۱۲۰ ، ۲۵۰ و ۵۰۰سی سی بسته بندی می‌شود.
وی قیمت مصوب اداره صنعت معدن و تجارت را برای این بطری‌ها ۸۵۰۰ ، ۱۴۰۰۰و۲۳۰۰۰ تومان اعلام کرد که روزانه در داروخانه‌ها توزیع می‌شود.
رییس دادگستری شهرستان فسا افزود: دادگستری این شهرستان بر تولید این کارخانه و توزیع مواد ضدعفونی کننده نظارت مستقیم دارد و در صورت هر گونه تخلف با متخلفان که اقدام به گران فروشی مواد ضدعفونی کنند ، به شدت برخورد قضایی می‌شود.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
www.parseed.ir ۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

پیشروی فرونشست در 18 استان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ طبیعت
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اعلام کرده است که علاوه بر تهران و یزد، 16 استان کشور در خطر بالای فرونشست زمین قرار دارند که علت این فرونشست، خشکسال...ادامه مطلب»

پایان دو دهه فعالیت دامداری در حریم درجه یک پاسارگاد...
donyayesafar.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ تاریخ
*** گردشگران در حال بازدید از مجموعه جهانی پاسارگاد دو دهه فعالیت دامداری در حریم درجه یک مجموعه جهانی پاسارگاد اعتراض عمومی و مشکلات فراوانی را برای ...ادامه مطلب»

زنگنه: دوران بخور بخور تمام شده/ نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ اقتصاد
زنگنه: دوران بخور بخور تمام شده/ نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند میزان تولید در چند سال گذشته از زمان جنگ هم بدتر بود / مردم باید باور داشته باشند ...ادامه مطلب»


EOF