ادعای مرگ مامور سابق اف بی آی در ایران

ادعای مرگ مامور سابق اف بی آی در ایران...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ارتش

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #اف_بی_آی، #ایران، #ایرانی، #جزیره_کیش، #خبرگزاری، #خبرگزاری_فرانسه، #دلار، #دولت، #رابرت_لوینسون، #فرانسه، #کیش

در بیانیه خانواده ضمن حمله شدید به دولت ایران ، از مقامات آمریکا نیز به شدت انتقاد شده چرا که به نظر آنها مسوولان در دولت آمریکا برای سال های زیادی پیگیر او نبودند.
خانواده شهروند آمریکایی مفقود شده مدعی شده اند او هنگام بازداشت در ایران ، درگذشته است.
به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه ، خانواده "رابرت لوینسون" مامور سابق اف بی آی امریکا که ادعا کرده بود او در سال 2007 میلادی در جزیره کیش ایران ناپدید شده هم اکنون مدعی شده است وی در بازداشت در ایران در شرایط نامشخصی فوت کرده است.
مقامات ایرانی بارها درباره وضعیت "رابرت لوینسون" گفته است که اطلاعی ندارد.
در بیانیه خانواده این شهروند آمریکایی آمده است: به تازگی از مقامات آمریکایی اطلاعاتی را دریافت کردیم که آنها و ما را به این نتیجه گیری رسانده است که این پدر و همسر عالی ، هنگامی که در ایران در بازداشت بود درگذشته است.
این خانواده گفته است که نمی داند او چه زمانی و چگونه فوت کرده است اما اشاره کرد که این حادثه قبل از شیوع کرونا روی داده است
هنوز دولت های آمریکا و ایران درباره این موضوع واکنشی نداشته اند.
دولت آمریکا قبلا گفته بود که این شهروند امریکایی در ایران است.
دولت آمریکا قبل از این جایزه 25 میلیون دلار برای دریافت اطلاعات منجر به تعیین محل اقامت این شهروند امریکایی تعیین کرده بود.
در بیانیه خانواده ضمن حمله شدید به دولت ایران ، از مقامات آمریکا نیز به شدت انتقاد شده چرا که به نظر آنها مسوولان در دولت آمریکا برای سال های زیادی پیگیر او نبودند.
---در بیانیه خانواده ضمن حمله شدید به دولت ایران ، از مقامات آمریکا نیز به شدت انتقاد شده چرا که به نظر آنها مسوولان در دولت آمریکا برای سال های زیادی پیگیر او نبودند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

درخواست کری از ایران در هفتمین سال ناپدید شدن لوینسون/خانواده رابرت:کا...
mehrnews.com ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ اخبار
وزیر امور خارجه آمریکا شب گذشته به مناسبت هفتمین سال ناپدید شدن جاسوس سازمان سیا، از ایران خواست تا همکاری سازنده ای با واشنگتن برای روشن شدن وضعیت وی...ادامه مطلب»

ایران به آمریکا هشدار داد/ نامه ظریف به گوترش و احضار سفیر سوئیس توسط ...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ سیاست
در پی مزاحمت آمریکا برای تانکرهای ایرانی حامل سوخت به ونزوئلا، وزیر خارجه ایران به دبیرکل سازمان ملل نامه هشدارآمیز نوشت و عراقچی نیز سفیر سوئیس را اح...ادامه مطلب»

ترکان: هرکسی دنبال مک دونالد است دنبال خدمت به اقتصاد کشور نیست ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ اخبار
مشاورعالی رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد می‌گوید «دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی بیشترین کوشش را می‌کنند تا مبادا آن زنجیره‌ای که بابک زنجانی به ...ادامه مطلب»


EOF