آمریکا در تعداد مبتلایان به کرونا از چین پیشی گرفت

آمریکا در تعداد مبتلایان به کرونا از چین پیشی گرفت ...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ سلامت

کلیدواژه ها:#Fna.ir، #اروپا، #ایالات_متحده، #ایتالیا، #جهانی، #خبرگزاری، #خبرگزاری_فارس، #سازمان_بهداشت_جهانی، #شهر_نیویورک، #فارس، #نیویورک، #ویروس_کرونا، #چین

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس ، برای اولین بار از زمان شیوع ویروس کرونا در جهان ، یک کشور در تعداد مبتلایان به این بیماری از چین پیشی گرفت ، این کشور آمریکاست.
تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا اکنون به 81943 نفر رسیده است که از چین با ثبت 81285 ابتلا فراتر رفته است. در تعداد فوتی‌های کرونا نیز ایتالیا چندی پیش از چین پیشی گرفته بود.
امروز در خبرها اعلام شد که تعداد فوتی‌های کرونا در آمریکا از هزار نفر فراتر رفته است.
سازمان بهداشت جهانی روز سه‌شنبه با بیان اینکه ۸۵ درصد موارد ابتلا به کرونا در روز گذشته در آمریکا و اروپا بوده ، گفت آمریکا در آینده نزدیک احتمالا به کانون سرایت این ویروس تبدیل شود.
نیویورک یکی از کانون‌های اصلی ابتلا به کرونا در ایالات متحده است. یکی از پزشکان شهر نیویورک روز پنجشنبه اوضاع این شهر را به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا همانند « جهنم » توصیف کرده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آمانو: برجام دستاوردی آشکار است/ ایران در معرض شدیدترین نظام‌ راستی‌آز...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ سیاست
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بار دیگر تأیید کرد ایران به تعهداتش در برجام پایبند بوده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یوکیا آمانو، م...ادامه مطلب»

چهارمین قاتل جهان همچنان قربانی می‌گیرد/ ۱۴‌‌ هزار میلیارد ریال؛ خسارت...
snn.ir ۱۳۹۳/۱۰/۲۷ طبیعت
دولت یا مجلس؛ کدام مقصرند؟ چهارمین قاتل جهان همچنان قربانی می‌گیرد/ ۱۴‌‌ هزار میلیارد ریال؛ خسارت سالانه آلودگی هوا آلودگی هوا که چهارمین عامل مرگ و ...ادامه مطلب»


EOF