جزئیات فرار حدود ۷۰ زندانی در سقز / زندانیان شناسایی شدند / اعزام تیم‌های انتظامی و اطلاعات سپاه برای دستگیری متهمان

جزئیات فرار حدود ۷۰ زندانی در سقز / زندانیان شناسایی شدند / اعزام تیم‌های انتظامی و اطلاعات سپاه برای دستگیری متهمان...
entekhab.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ارتش

کلیدواژه ها:#Entekhab.ir، #انقلاب، #دادستان، #سنندج، #سپاه، #شهرستان، #شورش، #ویروس_کرونا، #کردستان

برخی از زندانیان زندان سقز امشب شورش و پس از آن ، از زندان متواری شدند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان تصریح کرد: زندانی متواری‌شده شناسایی ، تحت تعقیب و تیم‌هایی متشکل از نیروهای انتظامی و اطلاعات سپاه برای دستگیری‌ آنان اعزام شده‌اند.
وی گفت: پس از وقوع این حادثه ، بلافاصله مقامات و عوامل قضایی ، انتظامی ، اطلاعات سپاه و دستگاه امنیتی در استان ورود و اقدامات لازم برای دستگیری زندانیان متواری در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است.
دادستان انقلاب و عمومی مرکز استان کردستان با اشاره به اینکه علت این رخداد در حال بررسی است ، افزود: برخی از زندانیان حین فرار به ضرب و شتم نگهبانان پرداختند.
سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.
١٨ نفر در این شهرستان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و اولین شهرستان استان کردستان از لحاظ تعداد مبتلایان و تعداد فوتی ها است.
--- « محمد جباری » دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان با بیان اینکه تعدادی از زندانیان زندان سقز متواری شده‌اند ، اظهار داشت: پس از فرار حدود 70 زندانی از این زندان ، برخی از آنان خود را معرفی و تعدادی نیز شناسایی شده‌اند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
قتل محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هلند ...
tarikhirani.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ تاریخ
از کلاهی قاتل تا معتمد مقتول تاریخ ایرانی: در سی‌وهشتمین سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از مسئولان نظام در هفتم تیر ۱۳۶۰، اطلاعات جدیدی از...ادامه مطلب»

۲۳ کولبر در ارتفاعات «سرشیو سقز» در کردستان مفقود شدند / یک کولبر جان ...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ اخبار
ظهر امروز منابع محلی خبر از مفقود شدن تعدادی کولبر در ارتفاعات سرشیو سقز در استان کردستان دادند که روابط عمومی هلال احمر کردستان در گفت و گو با کُردپر...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

بازخوانی 30 خرداد 1360؛ چرا پارتیزان‌های خلقی علیه مردم ایران دست به ا...
mashreghnews.ir ۱۳۶۰/۰۳/۳۰ تاریخ
در سه سال اول، مشکلاتی نظیر شورش‌های جدایی‌طلب، کودتا، تظاهرات خیابانی و ... باعث ناامنی در فضای داخلی کشور شده بود. یکی از گروه‌های که تا سال 1360 به...ادامه مطلب»

نهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۸۴/۰۳/۲۷ تاریخ
انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۸۴ خورشیدی نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران بود، که طی دو مرحله در تاریخ ۲۷ خرداد و ۳ تیر همان سال بر‌گز...ادامه مطلب»


EOF