ترمینال اتوبوسرانی غرب تهران تعطیل شد

ترمینال اتوبوسرانی غرب تهران تعطیل شد...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ خودرو

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آزادی، #استانداری_تهران، #ایرنا، #بیهقی، #تهران، #حمل_و_نقل، #حمل_و_نقل_عمومی، #خبر، #سازمان_راهداری_و_حمل_و_نقل_جاده_ای، #میدان، #میدان_آزادی، #هواپیما

مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، از تعطیلی ترمینال غرب تهران خبر داد و افزود: این تعطیلی بدون هماهنگی با این سازمان صورت گرفته است.
به گزارش ایرنا ، « داریوش باقرجوان » در گفت وگویی ، از تعطیلی ترمینال غرب (پارک سوار آزادی تهران) از سوی کلانتری میدان آزادی و بدون هماهنگی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد.
وی افزود: در حالی که مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ، محدود شدن سفرها و نه توقف کامل آنها را مد نظر داشته ، کلانتری میدان آزادی با ارائه نامه‌ای به مدیر ترمینال غرب (پایانه مسافری آزادی تهران) خواستار توقف همه سفرها و تعطیلی پایانه شده است.
به گفته این مقام مسوول ، برخی مسافرانی که نه هزینه سفر با هواپیما را دارند و نه خودروی شخصی ، در تهران بدون جا و مکان مانده و امکان بازگشت به شهر محل سکونت خود را ندارند ، در ترمینال آزادی گرفتار شده اند.
وی با بیان اینکه ترمینال‌های جنوب ، شرق و بیهقی باز هستند ، گفت: به زودی ترمینال غرب نیز بازگشایی می شود چرا که ما با بسته شدن ترمینالها مخالفیم ، هرچند که سازمان راهداری نیز بر محدود شدن فعالیت پایانه‌ها و صرفا انجام سفرهای اضطراری تأکید دارد.
باقرجوان با اشاره به اینکه برای انجام سفرهای اضطراری ، حمل و نقل عمومی ارجحیت دارد ، از ورود استانداری تهران به موضوع تعطیلی ترمینال‌های مسافربری عمومی خبر داد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

شهرداری تهران در سه سال، پنج برابر بودجه 'بهبود محیط زیست' خرج امورمذه...
porcesh.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ سیاست
پرسش:در سه سال اخیر که شهروندان تهران، در هوای آلوده و شهری با بحران‌های زیست محیطی زندگی کرده‌اند، شهرداری تهران، حدود پنج برابر بودجه‌ای را که به به...ادامه مطلب»

خاکسپاری سردار شهید سلیمانی به زمان دیگری موکول شد...
asriran.com ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ اخبار
مسئول کمیته تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد: مراسم تدفین سردار سلیمانی و همرزم شهیدش به دلیل ازدحام جمعیت به زمان دیگری موکول شد. به...ادامه مطلب»

قیام ۱۵ خرداد ...
1host2u.com 06/06/1963 تاریخ
پانزده خرداد ۱۳۴۲ مجموعه وقایعی است که در پی بازداشت روح‌الله خمینی در انتقاد به لایحه ی انجمن های ایالتی وولایتی منجر به تظاهرات در تهران و قم علیه د...ادامه مطلب»

پارک سوار بیهقی مبدا ایستگاه قطار پرسرعت تهران- اصفهان ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ خودرو
مدیرعامل شرکت راه آهن با بیان اینکه منطق قطارهای سریع السیر تردد درب تا درب است، گفت: طبق برنامه قرار است ایستگاه مرکزی قطار سریع السیر تهران- اصفهان ...ادامه مطلب»


EOF