گرگ‌ها در زنجان ۶۰ راس گوسفند را دریدند

گرگ‌ها در زنجان ۶۰ راس گوسفند را دریدند...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ طبیعت

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #تلفات، #حفاظت_محیط_زیست، #حیوانات، #ریال، #زنجان، #شهرستان، #فارس، #محیط_زیست

فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: گرگ‌ها با ورود به محل نگهداری دام در زنجان ۶۰ راس گوسفند را دریدند.
اسماعیل قلی‌‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: حمله گرگ به محل نگهداری در یکی از روستاهای زنجان تلفات بر جا گذاشت.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه گرگ‌ها با ورود به محل نگهداری گوسفندان در روستای سلمان‌لو شهرستان زنجان تعداد ۶۰ راس گوسفند را تلف کردند ، افزود: براساس نظر کارشناسان میزان خسارات حمله این گرگ‌ها به گوسفندان در مجموع حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی با بیان اینکه بنا برگفته شخص خسارت دیده تعداد سه قلاده گرگ با ورود از محل نصب پنجره طویله که فاقد هرگونه حفاظ است ، نسبت به تلف کردن آنها اقدام می‌کنند ، ادامه داد: این حیوانات لاشه بخشی از دو گوسفند را می‌خورند.
قلی‌زاده با بیان اینکه این حادثه در روستای « سلمانلو » بخش مرکزی زنجان گفت: محل نگهداری گوسفندان در انتهای روستا بوده و متاسفانه نکات امنیتی رعایت نشده است.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با اشاره به نقش رعایت نکات ایمنی و حفاظتی توسط دامداران در کاهش آمار تلفات عنوان کرد: با دقت در این زمینه می‌توان مانع ورود حیوانات وحشی و ورود آسیب به دام‌ها شد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

محیط زیست در سالی که گذشت؛ حذف 15 پلنگ از طبیعت ایران/ چوپان لرستانی ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ طبیعت
سال که گذشت به تعبیر بسیاری از کارشناسان سالی سیاه برای پلنگ های ایرانی بود چرا که تنها بر اساس آماری که در رسانه ها منتشر شد در این سال 15 پلنگ تلف ش...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

دستگیری شکارچیان خدنگ در خفر فارس...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ طبیعت
رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان خفر از دستگیری 2 نفر آزار دهنده حیوانات در این شهرستان و معرفی آنان به دستگاه قضایی خبر داد. خداکرم شکری گفت: ط...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»


EOF