ثبت نام وام کرونا+جزئیات

ثبت نام وام کرونا+جزئیات...
afkarnews.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ اقتصاد

کلیدواژه ها:#افکارنیوز، #الکترونیک، #تومان، #دولت، #قالب، #مردم، #وزارت_تعاون، #وزارت_کار، #ویروس_کرونا، #یارانه

وام کرونا به ۴ میلیون نفر از اقشار آسیب پذیر مردم تعلق می گیرد.
کرونا باعث به وجود آمدن مشکلات اقتصادی و معیشتی بسیاری برای افراد جامعه شده است و بسیاری از مشاغل به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعطیلی شغل های خود مواجه شده اند.
اخبار اقتصادی- دولت برای اینکه از افراد آسیب پذیر در شیوع کرونا حمایت کند تصمیم گرفت وام و تسهیلاتی را پرداخت نماید که به وام کرونا شهرت یافته است.
به گزارش افکارنیوز ، قرار است دولت به 4 میلیون نفر از افراد جامعه که جزو اقشار آسیب پذیر در مقابل کرونا بوده اند وام 1 و نیم تا 2 میلیون تومان پرداخت کند.
نحوه ارائه وام کرونا
وام کرونا چگونه به اقشار آسیب پذیر داده می شود؟ گفته می شود این وام در قالب کارت‌های اعتباری خرید کالا به افراد داده می شود .
این کارت‌های اعتباری طبق دستورالعمل ابلاغی معاون اول رییس جمهور به اقشار آسیب‌پذیر فاقد درآمد ثابت از قبیل رانندگان تاکسی ، اتوبوس ، مینی‌بوس و کرایه‌های بین‌شهری ، دستفروشان و کارگران فصلی تا سقف ۴ میلیون خانوار به تشخیص وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تعلق می‌گیرد.

کدام بانکها وام کرونا می دهند؟
سوالی که برای مردم به وجود آمده این است که کدام بانکها قرار است وام کرونا را ارائه دهند؟ بر ین اساس بانکهای عامل که یارانه افراد را پرداخت می کنند پس از اعلام وزارت کار وام کرونا را به حساب این اقشار آسیب پذیر واریز خواهند کرد.
وام کرونا برای خانوار‌های یک نفره به مبلغ 1 و نیم میلیون تومان و برای خانواده های دو نفره و بیشتر 2 میلیون تومان می باشد.
نحوه بازپرداخت وام کرونا
بازپرداخت وام کرونا طی ۲۷ ماه می باشد که سه ماه اول آن تنفس است. یعنی کسانی که این وام را دریافت می کنند در سه ماه اول نیاز به پرداخت اقساط ندارند و پس از آن به مدت 24 ماه با سود 4 درصدی آن را پرداخت خواهند کرد.
همچنین مشمولین نیازی به مراجعه به بانک‌ها نداشته و بانک‌ها با اخذ تعهد الکترونیک می‌توانند اقساط را از یارانه و کمک هزینه معیشتی افراد کسر کند. دارابودن چک برگشتی و اقساط معوق بانکی مانع دریافت این تسهیلات نمی‌شود.
سایت ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی مشخص شد
متقاضیان وام یک تا دو میلیون تومانی می‌توانند بدون مراجعه به بانک‌ها در سایت هدفمندی یارانه ( refahi.ir) درخواست خود را ثبت کنند.
قرار است یارانه نقدی متقاضیان به عنوان ضمانت توسط بانک‌ها پذیرفته ‌شود.
---وام کرونا به ۴ میلیون نفر از اقشار آسیب پذیر مردم تعلق می گیرد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

تضمین 1.8 میلیون فقره وام کم بهره مسکن توسط بانک مرکزی / دولت به زوج ه...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ اقتصاد
تضمین 1.8 میلیون فقره وام کم بهره مسکن توسط بانک مرکزی / دولت به زوج های جوان یارانه مسکن می دهد بنا بر مصوبه هیات دولت به منظور احیاء و نوسازی و بهس...ادامه مطلب»

93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

زلزله سی سخت:روزگار سخت مردم سی سخت‌ / افزایش مصدومان زلزله ظهر امروز ...
isna.ir ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ طبیعت
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در روزهایی که تمام مردم دنیا از مهمان ناخوانده ای به نام کرونا در هراسند اما مردم زلزله زده سی سخت نمی‌دانند هراس ابتلا به ک...ادامه مطلب»


EOF