سرهنگ جلیلیان خبر داد: اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در پایتخت

سرهنگ جلیلیان خبر داد: اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در پایتخت ...
mehrnews.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Mehrnews.com، #اجتماع، #خبر، #خبرگزاری، #خبرگزاری_مهر، #شوش، #مولوی، #ویروس_کرونا، #پایتخت

سرکلانتر هفتم پایتخت از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد و گفت: این طرح به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا در سرکلانتری هفتم اجرا شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به عملیاتی کردن طرح فاصله گذاری اجتماعی در محدوده سرکلانتری هفتم ، بیان داشت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در روز گذشته به منظور کاهش شیوع بیماری کرونا با حضور کارکنان سرکلانتری هفتم در محدوده این سرکلانتری به ویژه در محدوده خیابان‌های شوش ، هرندی و مولوی اجرا شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این طرح ۱۴۵ معتاد متجاهر جمع شده است ، گفت: این افراد برای بازپروری و بازگشت مجدد به کانون خانواده و اجتماع تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شد.
سرکلانتر هفتم بیان داشت: این طرح استمرار داشته و پلیس تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت عمومی شهروندان و کاهش شیوع بیماری کرونا به کار خواهد بست.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
حمایت تحصیلی از دانشجویان خارجی در دانشگاه فردوسی ...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ فرهنگ
شناسهٔ خبر: 3680753 - چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶ حوزه و دانشگاه > دانشجویی سومین دوره طرح حمایت تحصیلی- آموزشی دانشجویان غیر ایرانی با هدف بهبود ...ادامه مطلب»

ادامه بارندگی در مناطق مختلف ایران؛ آب‌گرفتگی در تهران و بازگشت سیل به...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ طبیعت
مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران، بارش برف و باران در ۲۵ استان کشور تا روز چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت. بر این اساس، پلیس راهنمایی و رانندگی ...ادامه مطلب»

پلهایی که در نوبت ثبت جهانی خاک می خورند/ اختصاص ۵میلیارد در ۲۰ سال - ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۱۰/۰۳ تاریخ
استانها > لرستان خرم آباد - پایتخت پلهای تاریخی ایران سالهاست چشم به راه تحقق وعده جهانی شدن این پلهای شگفت انگیزاست ولی مرمت غیراصولی برخی از این پله...ادامه مطلب»

به بهانه یادروز شیخ اجل؛ آغاز دهه سوم سعدی شناسی در ایران/ حق بزرگ سع...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ هنر
شناسهٔ خبر: 3953265 - جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶ استانها > فارس دهه سوم سعدی شناسی در حالی آغاز می‌شود که از این رهگذر می‌توان از یک‌سو داشته‌ها و ...ادامه مطلب»

عامل سگ آزاری کلاله به شلاق و کار در محیط زیست محکوم شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ طبیعت
رئیس کل دادگستری گلستان: عامل سگ آزاری کلاله به شلاق و کار در محیط زیست محکوم شد شناسهٔ خبر: 3656603 - پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰ استانها > گلس...ادامه مطلب»


EOF