بازار سنتی ستارخان در آتش سوخت

بازار سنتی ستارخان در آتش سوخت...
tn.ai ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ اخبار

کلیدواژه ها:#باب، #بازار، #باشگاه_خبرنگاران، #تجهیزات، #تهران، #جلال_ملکی، #خبر، #سازمان_آتش‌نشانی، #پایتخت

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی گسترده بامداد امروز در فاز چهارم بازارچه سنتی ستارخان خبر داد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۹

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک مرکز تجاری در خیابان ستارخان ، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 3:14 بامداد امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در خیابان ستارخان ، بازار ستارخان به سامانه 125 اعلام شد که به‌سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به‌همراه خودروهای حامل تجهیزات تنفسی ، تانکر آب و بالابر هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: نخستین ایستگاه با توجه به نزدیک بودن به محل حادثه در زمان یک دقیقه به محل رسید و مشاهده شد در فاز چهارم این مرکز تجاری بزرگ چند باب مغازه دچار آتش‌سوزی شده است.
وی با اشاره به شدت شعله‌وری گفت: مغازه‌ها در این بخش بیشتر در زمینه پوشاک در حال فعالیت بودند و متراژهای مختلف داشتند.
ملکی افزود: شدت دود و حرارت به‌حدی بود که به طبقه بالا نیز سرایت کرده و تا چند ده متر آثار دود نمایان بود.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با تجهیز در اختیار ، خود را به کانون آتش‌سوزی رساندند البته سقفهای کاذب نیز دچار حریق شده بود و همین می‌توانست باعث گسترش بیشتر آتش‌سوزی شود.
وی تصریح کرد: آتش‌نشانان همزمان مشغول خاموش کردن آتش شده سقفها را نیز شکافتند؛ خوشبختانه به‌دلیل زمان وقوع این حادثه کسبه در محل حضور نداشتند اما چند نگهبان در محل حضور داشتند که آتش‌نشانان سه نفر از آنها را به‌سلامت از محل خارج کردند.
ملکی با بیان اینکه 12 باب مغازه در این حادثه سوخت ، گفت: آتش‌نشانان پس از حضور در محل حادثه دیگر اجازه گسترش آتش به سایر مغازه‌ها را ندادند.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران متذکر شد: نیروها در حال حاضر مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

وی با بیان اینکه در گذشته نیز این مرکز چندین بار دچار آتش‌سوزی کوچک و بزرگ شده ، یادآور شد: چندین بار توسط آتش‌نشانان اخطارهای لازم به مسئولان این مجتمع داده شده است اما هنوز وضعیت ایمنی مناسبی ندارد و امیدواریم نسبت به ایمن‌سازی این مرکز و مراکز این‌چنینی اقدام کنند.

--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

آغاز پرواز‌ رفت‌وبرگشت تهران-آستاراخان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ خودرو
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان، این پروازها روز آینده با پرواز شماره ۶۳۶۹ ساعت ۱۱ صبح آغاز خواهد شد‌. پرواز تهران به آستاراخان و بالعکس...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

پاساژ علاءالدین تهران در آتش...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۴/۰۹ اخبار
یکی از مهمترین حوادث دیروز پایتخت آتش سوزی پاساژ علاءالدین به عنوان یکی از معروفترین پاساژهای فروش تلفن همراه و لوازم کامپیوتری بوده است.این حادثه در...ادامه مطلب»

وزیر راه و شهرسازی در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد: افزایش ۹ برابری ق...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ اخبار
وزیر راه و شهرسازی با اعلام تعیین تکلیف کفایت سرمایه شرکت‌های هواپیمایی تا روز دوشنبه در شورای‌عالی هواپیمایی از آغاز مذاکرات غیرتعهدآور با شرکت بوئین...ادامه مطلب»


EOF