شاخص بورس از ۶۰۰ هزار واحد گذشت

شاخص بورس از ۶۰۰ هزار واحد گذشت ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Eghtesadeiranonline.com، #استان_کرمان، #اصفهان، #ایران، #ایسنا، #بازار، #بانک_دی، #بانک_صادرات، #بانک_صادرات_ایران، #تهران، #خاورمیانه، #خلیج_فارس، #دماوند، #ذوب_آهن، #ریال، #زاگرس، #سرمایه_گذاری، #صادرات، #صنعتی، #غدیر، #فارس، #فرابورس، #مارون، #ملت، #میراث_فرهنگی، #نفت_تهران، #هرمزگان، #پارسیان، #پتروشیمی، #کرمان

معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ورود به کانال ۶۰۰ هزار واحدی ، رکورد جدیدی را شکست.
به گزارش ایسنا ، شاخص کل بازار سرمایه در نخستین روز هفته با ۱۰ هزار و ۸۰۳ واحد صعود وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد شده و رقم ۶۰۸ هزار و ۵۷ واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با ۱۷۳۷ واحد رشد به رقم ۲۱۵ هزار و ۵۲۸ واحد رسید.
در این روز معامله گران یک میلیون معامله به ارزش ۵۷ هزار و ۲۷۹ میلیارد ریال انجام دادند و صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، فولاد مبارکه اصفهان ، سرمایه گذاری غدیر ، معدنی و صنعتی گل گهر ، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین ، گسترش نفت و گاز پارسیان و پالایش نفت تهران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذشاتند.
بانک های ملت و تجارت ، گلوکوزان ، پالایش نفت اصفهان ، فولاد مبارکه اصفهان ، ملی صنایع مس ایران و بانک صادرات ایران نمادهای پربیننده امروز بورس بودند.
شاخص کل فرابورس نیز با ۴۳ واحد صعود رقم ۷۷۷۱ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۶۰۴ هزار معامله انجام شد که ۳۲ هزار و ۶۰۵ میلیارد ریال ارزش داشت.
پتروشیمی تندگویان ، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه ، پتروشیمی زاگرس و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل سهامی ذوب آهن اصفهان ، فرابورس ایران و تولید نیروی برق دماوند نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را در فرابورس داشتند.
لیست نمادهای پربیننده فرابورس از سهامی ذوب آهن اصفهان ، گروه صنایع کاغذ پارس ، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی ، س. توسعه و عمران استان کرمان ، صنایع ماشین های اداری ایران ، فولاد هرمزگان جنوب و بانک دی تشکیل شده بود.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

شاخص بورس تهران 8235 واحد سقوط کرد ...
fararu.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ اقتصاد
شاخص بازار اول بورس با کاهش 6508 واحد به رقم 162 هزار و 427 واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با افت 14 هزار و 330 واحدی به رقم 413 هزار و 601 واحد رسید...ادامه مطلب»

ایران به جمع صادر کنندگان بنزین پیوست ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ اقتصاد
قفل توسعه و بهره برداری از بزرگ ترین پالایشگاه میعانات گازی خاورمیانه که افزون بر خودکفایی کشور در تامین بنزین، ایران را به جمع صادرکنندگان این فرآورد...ادامه مطلب»


EOF