آغاز پرداخت یارانه نقدی کرونایی در آمریکا

آغاز پرداخت یارانه نقدی کرونایی در آمریکا...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایالات_متحده، #ترامپ، #حکومت، #خبر، #دلار، #دولت، #مالیات، #مردم، #ویروس_کرونا، #کنگره، #یارانه

دیروز اداره "خدمات درآمد داخلی" آمریکا اعلام کرد نخستین مرحله از واریز یارانه نقدی را به حساب خانوارهای آمریکایی آغاز کرده است و این روند طی روزهای آینده با سرعت ادامه خواهد داشت.
"دولت فدرال آمریکا" از روز شنبه (دیروز) پرداخت یارانه نقدی ماهانه به خانوارهای آمریکایی را آغاز کرد.
به گزارش عصرایران ، اداره "خدمات درآمد داخلی" آمریکا (IRS) در حساب توییتری خود با اعلام این خبر نوشت: از امروز (شنبه) نخستین پرداخت‌ها به حساب‌های بانکی مالیات دهندگان واریز شد. ما می‌دانیم که بسیاری از مردم مایل هستند که یارانه خود را دریافت کنند و ما تلاش داریم در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت‌ها را به دست آنها برسانیم."
خدمات درآمد داخلی آمریکا سازمانی دولتی و زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری آمریکا است ، که وظیفه خدمات درآمد حکومت فدرال ایالات متحده آمریکا را برعهده دارد.
بر اساس بخشی از بسته کمک 2.2 تریلیون دلاری دولت آمریکا برای جبران صدمات اقتصادی ویروس کرونا که در ماه گذشته میلادی در کنگره آمریکا تصویب شده ، قرار شده ماهانه و به مدت 3 ماه به هر فرد بالغ آمریکایی 1200 دلار و به هر زوج 2400 دلار و به اضافه 500 دلار به ازای هر فرزند خانواده پرداخت شود.

نمونه چک های چاپ شده پرداخت یارانه نقدی به خانوارهای آمریکایی

* * * این یارانه نقدی به خانوارهایی پرداخت می‌شود که بر اساس فرم آخرین مالیات پرداختی سالانه آنها در سال مالی 2018-2019 ، درآمد سالیانه آنها زیر 75 هزار دلار باشد.
دیروز اولین مرحله از پرداخت این یارانه از خانوارهایی شروع شد که فرم اظهارنامه مالیاتی سال 2018 - 2019 خود را ثبت کرده باشند.

ترامپ که صدمات اقتصادی ناشی از بحران کرونا دستاوردهای اقتصادی دولت او را در معرض آسیب جدی قرار داده ، در تلاش است تا هر چه سریع تر چرخ های از حرکت بازمانده اقتصاد آمریکا را دوباره به حرکت درآورد و این در حالی است که کارشناسان هشدار می دهند هر نوع عجله در آغاز فعالیت های اقتصادی ممکن است به قیمت کشته شدن دهها و صدها هزار شهروند دیگر بینجامد.
ترامپ پنج شنبه گذشته در اظهاراتی اعلام کرد به زودی مجبور است تصمیم سختی در این باره بگیرد. او این تصمیم را بزرگ ترین تصمیم دوران ریاست جمهوری خود توصیف کرده است.
---دیروز اداره ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

دلار کانال عوض کرد ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ اقتصاد
انکو بریچ- استراتژیست ارشد ارزی در موسسه مونکس یوروپ گفت: کشور‌های اروپایی در ابتدای بحران کرونا خیلی بیشتر از آمریکا با این ویروس درگیر شدند، اما رفت...ادامه مطلب»

شهادت مایکل کوهن: دونالد ترامپ نژادپرست، شیاد و متقلب است ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ سیاست
مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه در جریان ادای شهادت در کنگره آمریکا، دونالد ترامپ را مردی «نژاد پرست، ...ادامه مطلب»


EOF