بیمارستان قرنطینه بیماران کرونا در اهواز آتش گرفت

بیمارستان قرنطینه بیماران کرونا در اهواز آتش گرفت ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ اخبار

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #آتش_نشان، #اهواز، #اهوازی، #بیمارستان، #تاریخ، #تلفات، #جندی_شاپور، #خبر، #دانشگاه، #شاپور، #شهرداری، #فروردین، #قرنطینه، #مردم

بیمارستان رازی اهواز که برای درمان بیماران مبتلا به کرونا در حالت قرنطینه است آتش گرفت.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ابراهیم قنبری مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز اظهار کرد: ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه صبح امروز ۲۴ فروردین ماه گزارش آتش سوزی در محل بیمارستان رازی بخش دیالیز اعلام و آتش نشانان اهوازی از سه ایستگاه به محل حریق اعزام شدند.
به گزارش مهر ، وی افزود: تعداد ۱۰ دستگاه خودروی اطفای حریق برای این آتش سوزی به بیمارستان رازی اهواز اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به در دست بررسی بودن علت حادثه تصریح کرد: با تلاش آتش نشانان از گسترش آتش سوزی به سایر قسمت‌های بخش و بیمارستان جلوگیری شد.
قنبری در پایان با اشاره به حضور ۲۵ آتش نشان در این عملیات از مصدوم نداشتن این حریق خبر داد.
توضیح دانشگاه علوم پزشکی اهواز درباره آتش‌سوزی در بیمارستان رازی
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای جزئیات وقوع آتش‌سوزی در بیمارستان رازی را توضیح داد.
در این اطلاعیه به نقل از دکتر حسین کاملی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمده است: "به دنبال انتشار خبر مربوط به آتش گرفتن بیمارستان قرنطینه کرونا اهواز در فضای رسانه‌ای ، به اطلاع می‌رساند این حادثه مربوط به قسمتی از بخش دیالیز بیمارستان رازی اهواز است که در زمان بروز حادثه هیچ بیمار یا پرسنل بیمارستان در بخش حضور نداشته و این حادثه هیچ تلفات یا جراحت جانی نداشته است.
این بخش به صورت کاملا مجزا از بخش‌های بستری بیمارستان است و در حال حاضر حریق به صورت کامل خاموش شده است.
کلیه بیماران بستری در بیمارستان رازی اهواز ، خانواده‌ها و همراهان این بیماران و کارکنان بیمارستان و آحاد مردم نگران نباشند ، بیمارستان رازی در امنیت کامل است ، محل حادثه فاصله زیادی با بخش‌های بستری بیمارستان دارد و این حادثه باعث هیچ گونه اختلالی در خدمات‌رسانی به بیماران کرونا نشده است و خدمات‌دهی در بیمارستان فعالانه ادامه دارد.
علت دقیق بروز این حادثه در دست بررسی است. "
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

چه ایرانی‌های خوبی؛ هر سال خشن‌تر و عصبانی‌تر از پارسال! ...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ فرهنگ
نگاهی آسیب‌شناسانه به شیوع روحیه پرخاشگری و عصبانت در جامعه چه ایرانی‌های خوبی؛ هر سال خشن‌تر و عصبانی‌تر از پارسال! جام جم سرا- جامعه ایرانی خشن شده؛...ادامه مطلب»

اهواز به مرز وضعیت سیاه رسید/ احتمال اعمال تعطیلی دو هفته‌ای خوزستان...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ سلامت
با گسترش شیوع ویروس جهش‌یافته کرونا، شرایط بیماری در استان خوزستان پیچیده‌تر شده است. بار سنگین مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی و تکمیل ظرفیت بیمارست...ادامه مطلب»

اپیدمی تیفوس ...
vatanemrooz.ir 02/03/1943 تاریخ
تلخی شهریور 1320 و ناگواری اتفاقاتی که بعد از آن دامن ایرانیان را گرفت، از آزاردهنده‌ترین بخش‌های تاریخ معاصر ایران است؛ آنقدر که سیاستمداران تا سال‌ه...ادامه مطلب»

اشغال ایران در جنگ جهانی دوم ...
1host2u.com 25/08/1941 تاریخ
پس از آغاز جنگ جهانی دوم در ۹ شهریور ۱۳۱۸ (۱ سپتامبر ۱۹۳۹)، ایران بی‌طرفی خود را اعلام کرد، اما به دلیل گستردگی مرز ایران با اتحاد جماهیر شوروی و درگی...ادامه مطلب»


EOF