ایران موقتا یک شناور را در خلیج فارس توقیف کرد

ایران موقتا یک شناور را در خلیج فارس توقیف کرد...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ اخبار

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایران، #تهران، #خبر، #خبرگزاری، #خلیج_فارس، #دریایی، #صادرات، #عربستان، #غربی، #فارس، #نیروی_دریایی_ایران، #هنگ_کنگ، #وال_استریت_ژورنال، #کنگ

نیروی دریایی ایران روز سه شنبه ، یک نفتکش حامل پرچم هنگ کنگ را توقیف کرد و پیش از آزاد کردن آن ، آن را به داخل آب‌های خود هدایت کرد.
ایران موقتا یک شناور را در خلیج فارس توقیف کردنیروی دریایی ایران موقتا یک شناور را توقیف کرد و زنگ خطر را در خلیج فارس به صدا درآورد.
به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، وال استریت ژورنال با درج این خبر ، نوشت ، نیروی دریایی ایران روز سه شنبه ، یک نفتکش حامل پرچم هنگ کنگ را توقیف کرد و پیش از آزاد کردن آن ، آن را به داخل آب‌های خود هدایت کرد. این خبر را مقامات غربی و اماراتی گفتند.
مقامات امنیتی غربی مدعی اند: این زنگ خطر در حالی به صدا درآمده است که ما شاهد افزایش جرات ایران در این مسیر اصلی صادرات نفت هستیم و نیز تنش‌های منطقه‌ای کلی‌تر بین تهران و عربستان و نیز قدرت‌های غربی وجود دارد.
---نیروی دریایی ایران روز سه شنبه ، یک نفتکش حامل پرچم هنگ کنگ را توقیف کرد و پیش از آزاد کردن آن ، آن را به داخل آب‌های خود هدایت کرد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ اخبار
اخبار سیاست خارجی - اولین سفر علمی طلاب زن ایرانی به آمریکا هیلاری کلینتون که ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 آماده می‌شود ضمن دفاع از ع...ادامه مطلب»

عهدنامه ۱۹۷۵ الجزایر: نگاهی به قراردادی که شاه با صدام بست ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ تاریخ
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۰ مرجع : سایت پژوهشکده باقرالعلوم بعد از جنگ جهانی اول، كشورهای پیروز، تصرفات عثمانی را جدا كردند و تحت قیمومیت قرار داد...ادامه مطلب»


EOF