پلیس: بازداشت 3 جوان هنجارشکن در بجنورد

پلیس: بازداشت 3 جوان هنجارشکن در بجنورد...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایرنا، #بجنورد، #خراسان، #خراسان_شمالی، #مجازی، #مردم

سه جوان بجنوردی که تصاویر رفتارهای هنجارشکنانه ارتکابی خود را در فضای مجازی منتشر کرده بودند ، توسط پلیس امنیت و فتای خراسان شمالی شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا فرمانده پلیس فتای خراسان شمالی پنجشنبه شب گفت: این افراد که ۱۷ ، ۱۹ و ۲۱ سال داشتند ، با پوشیدن لباس زنانه در انظار عمومی ظاهر شده و یک تن از آنان با بستن قلاده به گردن دیگری ، وی را در حالی که چهاردست و پا روی زمین راه می رفت از مسیرهای اصلی مرکز شهر عبور می داد و فرد دیگر از این حرکات فیلمبرداری کرده و سپس آن را در فضای مجازی منتشر کرده بودند.
سرگرد شاکری با اشاره به واکنش مردم به این رفتارهای غیرمتعارف و به دور از شئونات انسانی افزود: پس از نشر این تصاویر در فضای رسانه ای ، پلیس با جدیت وارد عمل شده و این هنجارشکنان را در ۱۲ ساعت شناسایی و نسبت به بازداشت آنان اقدام کرد.
جوانان مزبور با ابراز ندامت از رفتار خود ، علت این اقدام نامتعارف را چالش جرات ، شوخی و شرط بندی با دوستان خود عنوان کرده اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

مشاهده 4 قلاده پلنگ در پارک اسفراین خراسان شمالی ...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ طبیعت
رییس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین گفت: محیط‌بانان این اداره روز پنجشنبه به هنگام گشت‌زنی در پارک ملی سالوک چهار قلاده پلنگ را مشاهده و از آنها تصویرب...ادامه مطلب»

انتخابات؛ تکاپو برای بیان دیدگاهها ...
irna.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ سیاست
استان ها - ایرنا- تکاپوی گروههای سیاسی برای بیان دیدگاههای خود درباره شرایط مطلوب برگزاری انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین تای...ادامه مطلب»

پارک ملی گلستان دچار آتش سوزی شد ...
irna.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ طبیعت
گنبدکاووس - ایرنا - مسوول روابط عمومی محیط زیست استان گلستان گفت: پارک ملی گلستان در منطقه ˈدیوار کجی ˈ یکشنبه دچار آتش سوزی شد. ˈاحمد دباغیانˈ یکشنب...ادامه مطلب»

سپاه مشهد: دستگیری افراد متهم به انتشار فراخوان تجمع...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ ارتش
سپاه خراسان رضوی از دستگیری تعدادی از افراد خبر داده است که متهم به انتشار فرآخوان تجمع اعتراضی و خیابانی هستند. به گزارش فارس، سپاه امام رضا(ع) استان...ادامه مطلب»


EOF