پلیس: بازداشت 3 جوان هنجارشکن در بجنورد

پلیس: بازداشت 3 جوان هنجارشکن در بجنورد...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایرنا، #بجنورد، #خراسان، #خراسان_شمالی، #مجازی، #مردم

سه جوان بجنوردی که تصاویر رفتارهای هنجارشکنانه ارتکابی خود را در فضای مجازی منتشر کرده بودند ، توسط پلیس امنیت و فتای خراسان شمالی شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا فرمانده پلیس فتای خراسان شمالی پنجشنبه شب گفت: این افراد که ۱۷ ، ۱۹ و ۲۱ سال داشتند ، با پوشیدن لباس زنانه در انظار عمومی ظاهر شده و یک تن از آنان با بستن قلاده به گردن دیگری ، وی را در حالی که چهاردست و پا روی زمین راه می رفت از مسیرهای اصلی مرکز شهر عبور می داد و فرد دیگر از این حرکات فیلمبرداری کرده و سپس آن را در فضای مجازی منتشر کرده بودند.
سرگرد شاکری با اشاره به واکنش مردم به این رفتارهای غیرمتعارف و به دور از شئونات انسانی افزود: پس از نشر این تصاویر در فضای رسانه ای ، پلیس با جدیت وارد عمل شده و این هنجارشکنان را در ۱۲ ساعت شناسایی و نسبت به بازداشت آنان اقدام کرد.
جوانان مزبور با ابراز ندامت از رفتار خود ، علت این اقدام نامتعارف را چالش جرات ، شوخی و شرط بندی با دوستان خود عنوان کرده اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

انتخابات؛ تکاپو برای بیان دیدگاهها ...
irna.ir ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ سیاست
استان ها - ایرنا- تکاپوی گروههای سیاسی برای بیان دیدگاههای خود درباره شرایط مطلوب برگزاری انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین تای...ادامه مطلب»

مشاهده 4 قلاده پلنگ در پارک اسفراین خراسان شمالی ...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ طبیعت
رییس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین گفت: محیط‌بانان این اداره روز پنجشنبه به هنگام گشت‌زنی در پارک ملی سالوک چهار قلاده پلنگ را مشاهده و از آنها تصویرب...ادامه مطلب»

پارک ملی گلستان دچار آتش سوزی شد ...
irna.ir ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ طبیعت
گنبدکاووس - ایرنا - مسوول روابط عمومی محیط زیست استان گلستان گفت: پارک ملی گلستان در منطقه ˈدیوار کجی ˈ یکشنبه دچار آتش سوزی شد. ˈاحمد دباغیانˈ یکشنب...ادامه مطلب»

توافق هسته ای پایه تحریم ها را شکست ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ اخبار
امروز کشورهای خارجی برای انعقاد قرارداد با جمهوری اسلامی پس از تحریم به صف شده اند و خواهان سرمایه گذاری در کشورمان هستند و این توافق پیروزی بزرگی برا...ادامه مطلب»


EOF