صدور حکم زندان برای محمود صادقی نماینده تهران با شکایت آملی لاریجانی

صدور حکم زندان برای محمود صادقی نماینده تهران با شکایت آملی لاریجانی...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ مردم

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آملی_لاریجانی، #اسلامی، #اعتراض، #تهران، #صادق_آملی_لاریجانی، #فارس، #مجلس، #مجلس_شورای_اسلامی، #محمود_صادقی، #مردم

دادگاه برای محمود صادقی چند ماه حبس و جزای نقدی در نظر گرفت. این نماینده نسبت به حکم اعتراض کرده و درخواست تجدیدنظر داده است.
صدور حکم زندان برای محمود صادقی نماینده تهران با شکایت آملی لاریجانیدادگاه برای محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس چندماه حبس و جزای نقدی صادر کرد.
به گزارش عصرایران به نقل از فارس ، دادگاه برای محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی چند ماه حبس و جزای نقدی در نظر گرفت.
این حکم به دنبال شکایت آیت‌الله صادق آملی لاریجانی از وی صادر شده است.
با توجه به بدوی بودن حکم صادره برای نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ، این نماینده نسبت به حکم اعتراض کرده و درخواست تجدیدنظر داده است.
---دادگاه برای محمود صادقی چند ماه حبس و جزای نقدی در نظر گرفت. این نماینده نسبت به حکم اعتراض کرده و درخواست تجدیدنظر داده است. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ اخبار
انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند جامعه > شهری - مهر نوشت: نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید ب...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سازمان حفاظت محیط زیست مصمم به مقابله با زمین خواری/300 هکتار از منطقه...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۵ طبیعت
سازمان حفاظت محیط زیست مصمم به مقابله با زمین خواری/300 هکتار از منطقه حفاظت شده ورجین رفع تصرف می شود مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به ...ادامه مطلب»


EOF