ماسک دست‌سازی که از ماسک ان۹۵ بهتر است

ماسک دست‌سازی که از ماسک ان۹۵ بهتر است ...
independentpersian.com ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ سلامت

کلیدواژه ها:#ای_سی، #بیمارستان، #خبر، #طراحی، #فروردین، #مدیر_عامل، #هیوستون، #ویروس_کرونا، #پرستار


یک پرستار اهل تگزاس با استفاده از پارچه‌های معمولی این ماسک را تهیه کرده است
جاستین والجو
یک شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ آوریل ۲۰۲۰
تاکنون خانم آستین و تیم او ، ۶۰۰ ماسک تهیه کرده و امیدوارند ۶۵۰۰ ماسک دیگر درست کنند- REUTERS/Luc Gnago
یک پرستار اهل تگزاس آمریکا ، با استفاده از پارچه‌های معمولی ، ماسک صورتی را برای حفاظت در مقابل ویروس کرونا طراحی کرده که رتبه بالاتری از ماسک « ان۹۵ » گرفته است.
به گزارش شبکه « کی اس ای تی ۱۲ نیوز » ، تامی آستین ، پرستار و مدیر عامل بیمارستان دانشگاهی « یونیورسیتی هلث سیستم » ، ماه می و در پی پیش‌بینی افزایش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ ، کار خود را برای تهیه و ذخیره اضطراری این ماسک‌‌ها در « سن انتونیو » تگزاس ، آغاز کرد.
خانم آستین گفته این ماسک‌ها با پارچه‌ای که از فروشگاه محلی « لوز » خریداری می‌شود ، تهیه شده و از راندمان فیلتری تا سقف ۹۹.۵ درصد برخوردار است.
او افزود: « وقتی با خبر شدیم که مرکز کنترل و پیشگیری بیماری به جای استفاده از دستمال ، ما را قادر به ساختن ماسک کرده ، تصمیم گرفتیم که نمونه‌ای از ماسک « ان۹۵ » را خودمان بسازیم. ما پارچه « ای سی » برای فیلتر را از هیوستون تگزاس خریده بودیم. این ماسک راندمان فیلتری ۹۹.۵ درصد از یک پارچه و ۹۷۰۸ از پارچه ای دیگر دارد.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
بسته جامع تعهدات بیمه‌ای پایه طراحی شد...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ سلامت
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از طراحی بسته جامع تعهدات بیمه ای پایه برای سراسر کشور خبر داد. هدف از طراحی این بسته ایجاد شرایط عادلانه‌ای در زمین...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

پیرزنی‌ که‌ طومار 500 ساله زاینده‌رود را درهم‌ پیچید...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۶/۰۵ تاریخ
وقتی 512 سال پیش شیخ بهایی داشت با دقت هرچه‌تمام‌تر برای تقسیم آب زاینده‌رود طومار می‌نوشت، شاید هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کرد که روزی، با تقاضای یک پیرزن، ...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»


EOF