ماسک دست‌سازی که از ماسک ان۹۵ بهتر است

ماسک دست‌سازی که از ماسک ان۹۵ بهتر است ...
independentpersian.com ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ سلامت

کلیدواژه ها:#ای_سی، #بیمارستان، #خبر، #طراحی، #فروردین، #مدیر_عامل، #هیوستون، #ویروس_کرونا، #پرستار


یک پرستار اهل تگزاس با استفاده از پارچه‌های معمولی این ماسک را تهیه کرده است
جاستین والجو
یک شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ آوریل ۲۰۲۰
تاکنون خانم آستین و تیم او ، ۶۰۰ ماسک تهیه کرده و امیدوارند ۶۵۰۰ ماسک دیگر درست کنند- REUTERS/Luc Gnago
یک پرستار اهل تگزاس آمریکا ، با استفاده از پارچه‌های معمولی ، ماسک صورتی را برای حفاظت در مقابل ویروس کرونا طراحی کرده که رتبه بالاتری از ماسک « ان۹۵ » گرفته است.
به گزارش شبکه « کی اس ای تی ۱۲ نیوز » ، تامی آستین ، پرستار و مدیر عامل بیمارستان دانشگاهی « یونیورسیتی هلث سیستم » ، ماه می و در پی پیش‌بینی افزایش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ ، کار خود را برای تهیه و ذخیره اضطراری این ماسک‌‌ها در « سن انتونیو » تگزاس ، آغاز کرد.
خانم آستین گفته این ماسک‌ها با پارچه‌ای که از فروشگاه محلی « لوز » خریداری می‌شود ، تهیه شده و از راندمان فیلتری تا سقف ۹۹.۵ درصد برخوردار است.
او افزود: « وقتی با خبر شدیم که مرکز کنترل و پیشگیری بیماری به جای استفاده از دستمال ، ما را قادر به ساختن ماسک کرده ، تصمیم گرفتیم که نمونه‌ای از ماسک « ان۹۵ » را خودمان بسازیم. ما پارچه « ای سی » برای فیلتر را از هیوستون تگزاس خریده بودیم. این ماسک راندمان فیلتری ۹۹.۵ درصد از یک پارچه و ۹۷۰۸ از پارچه ای دیگر دارد.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پیرزنی‌ که‌ طومار 500 ساله زاینده‌رود را درهم‌ پیچید ...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۶/۰۵ تاریخ
وقتی 512 سال پیش شیخ بهایی داشت با دقت هرچه‌تمام‌تر برای تقسیم آب زاینده‌رود طومار می‌نوشت، شاید هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کرد که روزی، با تقاضای یک پیرزن،...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر ...
1host2u.com ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

پزشک احمدی قاتل فرخی یزدی و سردار اسعد اعدام شد ...
en.mehrnews.com 20/02/1944 تاریخ
دادگاه دیوان عالی جنایی، در ۳۰ بهمن ۱۳۲۲پزشک احمدی را قاتل عمدی «فرخی یزدی» و «سردار اسعد» شناخت و به اعدام محکوم نمود که این حکم در مورد نامبرده اجرا...ادامه مطلب»

پشت پرده اخراج عجیب ۱۷ دانشجوی ایرانی از مجارستان | اخراج با غل‌ و زنج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اخبار
خانواده دانشجویان روایت می‌کنند که «بعد از گذراندن دوره قرنطینه پلیس، همه دانشجویان را به اداره مهاجرت فرامی‌خوانند، مانند مجرمان شماره‌هایی به گردنشا...ادامه مطلب»


EOF