ماسک دست‌سازی که از ماسک ان۹۵ بهتر است

ماسک دست‌سازی که از ماسک ان۹۵ بهتر است ...
independentpersian.com ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ سلامت

کلیدواژه ها:#ای_سی، #بیمارستان، #خبر، #طراحی، #فروردین، #مدیر_عامل، #هیوستون، #ویروس_کرونا، #پرستار


یک پرستار اهل تگزاس با استفاده از پارچه‌های معمولی این ماسک را تهیه کرده است
جاستین والجو
یک شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ آوریل ۲۰۲۰
تاکنون خانم آستین و تیم او ، ۶۰۰ ماسک تهیه کرده و امیدوارند ۶۵۰۰ ماسک دیگر درست کنند- REUTERS/Luc Gnago
یک پرستار اهل تگزاس آمریکا ، با استفاده از پارچه‌های معمولی ، ماسک صورتی را برای حفاظت در مقابل ویروس کرونا طراحی کرده که رتبه بالاتری از ماسک « ان۹۵ » گرفته است.
به گزارش شبکه « کی اس ای تی ۱۲ نیوز » ، تامی آستین ، پرستار و مدیر عامل بیمارستان دانشگاهی « یونیورسیتی هلث سیستم » ، ماه می و در پی پیش‌بینی افزایش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ ، کار خود را برای تهیه و ذخیره اضطراری این ماسک‌‌ها در « سن انتونیو » تگزاس ، آغاز کرد.
خانم آستین گفته این ماسک‌ها با پارچه‌ای که از فروشگاه محلی « لوز » خریداری می‌شود ، تهیه شده و از راندمان فیلتری تا سقف ۹۹.۵ درصد برخوردار است.
او افزود: « وقتی با خبر شدیم که مرکز کنترل و پیشگیری بیماری به جای استفاده از دستمال ، ما را قادر به ساختن ماسک کرده ، تصمیم گرفتیم که نمونه‌ای از ماسک « ان۹۵ » را خودمان بسازیم. ما پارچه « ای سی » برای فیلتر را از هیوستون تگزاس خریده بودیم. این ماسک راندمان فیلتری ۹۹.۵ درصد از یک پارچه و ۹۷۰۸ از پارچه ای دیگر دارد.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر...
1host2u.com ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

پزشک احمدی قاتل فرخی یزدی و سردار اسعد اعدام شد ...
en.mehrnews.com 20/02/1944 تاریخ
دادگاه دیوان عالی جنایی، در ۳۰ بهمن ۱۳۲۲پزشک احمدی را قاتل عمدی «فرخی یزدی» و «سردار اسعد» شناخت و به اعدام محکوم نمود که این حکم در مورد نامبرده اجرا...ادامه مطلب»

پشت پرده اخراج عجیب ۱۷ دانشجوی ایرانی از مجارستان | اخراج با غل‌ و زنج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اخبار
خانواده دانشجویان روایت می‌کنند که «بعد از گذراندن دوره قرنطینه پلیس، همه دانشجویان را به اداره مهاجرت فرامی‌خوانند، مانند مجرمان شماره‌هایی به گردنشا...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»


EOF