ترامپ دستور شلیک به "قایق‌های سپاه" را صادر کرد

ترامپ دستور شلیک به "قایق‌های سپاه" را صادر کرد ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ سیاست

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #آسیا، #اسلامی، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایران، #ایرانی، #ایسنا، #به_کمک، #تاریخ، #ترامپ، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #خلیج_فارس، #دریایی، #سپاه، #سپاه_پاسداران، #سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی، #فارس، #ماهواره، #مردم، #مسلح، #منطقه_خلیج، #موفقیت، #همت، #هنر، #ویروس_کرونا، #پاسداران، #چهارشنبه

رئیس جمهور آمریکا در توییتی مجوز مقابله ناو‌های آمریکایی با قایق‌های سپاه را صادر کرد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۴ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
فرارو- دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه در توییتی نوشت: به نیرو‌های دریایی آمریکا دستور داده‌ام که اگر قایق‌های ایرانی در دریا مزاحم کشتی‌هایمان شدند به تک تکشان شلیک و آن‌ها را نابود کنند.
این در حالی است که صبح امروز نخستین ماهواره جمهوری اسلامی ایران توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با موفقیت در مدار زمین قرار گرفت.

در نخستین واکنش ، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به تهدید اخیر ترامپ مبنی بر این‌که در صورت نزدیکی قایق‌های ایران به ناوهای آمریکا در منطقه خلیج فارس ، به ناوهای این کشور دستور شلیک داده است ، تاکید کرد: آمریکایی‌ها امروز باید به جای قلدری برای دیگران ، همه همت خود را بکار بگیرند تا آن دسته از نیروهای‌شان را که به ویروس کرونا مبتلا شده اند ، نجات دهند.
سردار ابوالفضل شکارچی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اگر آمریکایی‌ها خیلی هنر و عرضه دارند نیروهای خود را در منطقه غرب آسیا از کرونا نجات دهند و آنها را از این منطقه خارج کند و سپس سایر نیروهای خود را مانند بسیجیان و نیروهای مسلح ایران که امروز به کمک مردم خود شتافته‌اند به آمریکا ببرند تا مردم شان را از از بحران عظیمی که برای این کشور ایجاد شده نجات دهند.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: امروز آمریکا به پرچالش ترین کشور در حوزه کرونا تبدیل شده است و مقامات این کشور باید به فکر نجات خود و حل این موضوع باشند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

شکسته شدن حصر آبادان در عملیات ثامن‌الائمه در جنگ ایران و عراق ...
1host2u.com ۱۳۶۰/۰۷/۰۵ تاریخ
عملیات ثامن الائمه یکی از عملیات‌های مهم در طی جنگ ایران و عراق است که با رمز نصر من الله و فتح قریب در محور آبادان - شرق کارون به صورت گسترده در تاری...ادامه مطلب»

مجلس دولت را به نابودی اسرائیل مکلف کرد ...
entekhab.ir ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ سیاست
طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید شهید قاسم سلیمانی با ۱۶ ماده هفته گذشته در مجلس اعلام وصول شد؛ طرحی که در راستای مقابله با تروریسم اقتصادی آ...ادامه مطلب»

شناور سپاه کشتی امریکا را مجبور به تغییر مسیر کرد ...
snn.ir ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ارتش
مقامات پنتاگون ادعا کردند یک شناور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج‌فارس تا حدود ۹۰ متری یک کشتی نظامی امریکا پیش رفته و این کشتی را مجبور به تغیی...ادامه مطلب»

تحلیل البناء از سلاح سری ایران/ عاملی که ترامپ را از جنگ علیه ایران من...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ ارتش
فارس نوشت: روزنامه لبنانی البناء نوشت که ایران همه برگه‌های قدرت را در اختیار دارد از همین رو هرگز وارد مذاکره با دولت آمریکا نمی‌شود و منتظر لحظه منا...ادامه مطلب»


EOF