ماجرای حقوق‌های نجومی در شهرداری مشهد

ماجرای حقوق‌های نجومی در شهرداری مشهد...
bartarinha.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Bartarinha.ir، #تاریخ، #شهرداری، #شورای_شهر، #مشهد

رییس شورای شهر مشهد گفته است که « ضرورتی نمیدانم تا دریافتی‌های شورا و شهرداری را بگویم » . اما تصاویری از فیش‌های حقوقی پرسنل شهرداری منتشر شده که حاکی از حقوق‌های نجومی‌ست.
اصلاحات نیوز: رییس شورای شهر مشهد گفته است که « ضرورتی نمیدانم تا دریافتی‌های شورا و شهرداری را بگویم » . اما تصاویری از فیش‌های حقوقی پرسنل شهرداری منتشر شده که حاکی از حقوق‌های نجومی‌ست.
حقوق ۲۹میلیونی در شهرداری مشهد

* * * نکته‌ی قابل توجه این است که تاریخ فیش حقوقی ۲۹ میلیون تومانی ، سال ۹۷ ذکر شده است! و مشخص نیست با توجه به افزایش حقوق‌های سالیان بعد این رقم به چه عددی رسیده است.

حقوق ۲۹میلیونی در شهرداری مشهد

* * *
---رییس شورای شهر مشهد گفته است که « ضرورتی نمیدانم تا دریافتی‌های شورا و شهرداری را بگویم » . اما تصاویری از فیش‌های حقوقی پرسنل شهرداری منتشر شده که حاکی از حقوق‌های نجومی‌ست. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

مبنای ساخت‌وساز در زمین‌های سبز...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ اخبار
شهرداری به متولی شهرسازی پاسخ داد مبنای ساخت‌وساز در زمین‌های سبز دنیای اقتصاد: معاون شهرسازي شهرداري تهران در نامه‌اي به دبير شوراي‌عالي شهرسازي، از ...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

محسن هاشمی: شهرداران از بدنه شهرداری انتخاب شوند مفیدتر است ، نه اینکه...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۰۸/۲۱ سیاست
محسن هاشمی به دلیل سالها مدیریت و فعالیت در راس سازمان مترو، خود تاریخچه ی متروی تهران است و در این باره اطلاعاتی کم نظیری در اختیار دارد. از ماجرای ...ادامه مطلب»

مروری بر اتفاقات مهم حوزه موسیقی کشور در سال ۱۳۹۳ | موسیقی ایرانیان...
musiceiranian.ir ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ سرگرمی
موسیقی ایرانیان – مهری علمداری: موسیقی کشورمان در سال‌ ۱۳۹۳ پستی و بلندی‌های زیادی را طی کرد و یکی از سال‌های پرحاشیه‌اش را پشت سرگذاشت. اتفاقات و روی...ادامه مطلب»


EOF