شاخص بورس قله ۹۰۰ هزار واحدی را هم فتح کرد

شاخص بورس قله ۹۰۰ هزار واحدی را هم فتح کرد ...
hhamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ اقتصاد

کلیدواژه ها:#آنلاین، #اردیبهشت، #اصفهان، #ایران، #بازار، #تسنیم، #تهران، #تومان، #خلیج_فارس، #فارس، #فرابورس، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پتروشیمی

شاخص بورس در جریان معاملات بازار سرمایه ، دقایقی پیش با ثبت رشد بیش از ۲۴هزار واحدی ، به ارتفاع ۹۰۰هزار واحد صعودی پرقدرت داشت.
بورس تهران

* * * به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم ، در جریان معاملات امروز ۱۳ اردیبهشت ماه بازار سرمایه شاخص بورس لحظاتی پیش با ثبت رشد بیش از ۲۴ هزار واحدی از ارتفاع ۹۰۰هزار واحد گذر کرد.
این در حالی است که تا به این لحظه بیش از یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون سهم و حق تقدم نیز به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار میلیارد تومان در ۲۵۷هزار نوبت توسط معامله‌گران دست به دست شده است.
بیشترین اثر مثبت بر صعود و رکوردشکنی شاخص بورس هم تا به این لحظه توسط شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران رقم خورده است.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس نیز تاکنون با ثبت دادوستد ۵۸۳میلیون ورقه به‌ارزش بیش از ۱۱۲۴میلیارد تومان در ۱۵۴هزار نوبت ، شاخص فرابورس رشد ۱۹۷واحدی را تجربه کرده و در ارتفاع ۱۰ هزار و ۴۸۳ واحد قرار گرفته است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

ایران به جمع صادر کنندگان بنزین پیوست ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ اقتصاد
قفل توسعه و بهره برداری از بزرگ ترین پالایشگاه میعانات گازی خاورمیانه که افزون بر خودکفایی کشور در تامین بنزین، ایران را به جمع صادرکنندگان این فرآورد...ادامه مطلب»


EOF