شاخص بورس قله ۹۰۰ هزار واحدی را هم فتح کرد

شاخص بورس قله ۹۰۰ هزار واحدی را هم فتح کرد ...
hhamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ اقتصاد

کلیدواژه ها:#آنلاین، #اردیبهشت، #اصفهان، #ایران، #بازار، #تسنیم، #تهران، #تومان، #خلیج_فارس، #فارس، #فرابورس، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پتروشیمی

شاخص بورس در جریان معاملات بازار سرمایه ، دقایقی پیش با ثبت رشد بیش از ۲۴هزار واحدی ، به ارتفاع ۹۰۰هزار واحد صعودی پرقدرت داشت.
بورس تهران

* * * به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم ، در جریان معاملات امروز ۱۳ اردیبهشت ماه بازار سرمایه شاخص بورس لحظاتی پیش با ثبت رشد بیش از ۲۴ هزار واحدی از ارتفاع ۹۰۰هزار واحد گذر کرد.
این در حالی است که تا به این لحظه بیش از یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون سهم و حق تقدم نیز به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار میلیارد تومان در ۲۵۷هزار نوبت توسط معامله‌گران دست به دست شده است.
بیشترین اثر مثبت بر صعود و رکوردشکنی شاخص بورس هم تا به این لحظه توسط شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران رقم خورده است.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس نیز تاکنون با ثبت دادوستد ۵۸۳میلیون ورقه به‌ارزش بیش از ۱۱۲۴میلیارد تومان در ۱۵۴هزار نوبت ، شاخص فرابورس رشد ۱۹۷واحدی را تجربه کرده و در ارتفاع ۱۰ هزار و ۴۸۳ واحد قرار گرفته است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

بورس تهران در سراشیبی | بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۴ میلیون واحد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با افت ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد به کانال ۱.۴ میلیون واحد بازگشت و هم اکنون در محدوده یک میلیون...ادامه مطلب»

بورس تهران دوباره در مسیر کاهش | افت ۱۳ هزار واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات با بیش از ۱۶ هزار واحد افت همراه بود اما پس از ساعتی از مسیر کاهشی بازگشت و ه...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»


EOF