تصاویری که چینی‌ها سانسور کردند (+عکس)

تصاویری که چینی‌ها سانسور کردند (+عکس)...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ سلامت

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایالات_متحده، #بریتانیا، #بسته_بندی، #ترامپ، #جهانی، #خبر، #دولت، #سانسور، #طبیعت، #غربی، #ووهان، #ویروس_کرونا، #چین، #یخچال

پیشتر هم عکس یخچال غیراستاندارد و کهنه موسسه ویروس شناسی ووهان از وب سایت این موسسه حذف شده بود.
"موسسه ویروس شناسی ووهان" چین عکس‌هایی از کار پژوهشگران خود با خفاش را از وب سایت خود حذف کرده است.
عکس کار کردن محققان موسسه ویروس شناسی ووهان روی خفاش ها بدون لباس های محافظ

* * * به گزارش عصرایران به نقل از وب سایت نشریه "سان" بریتانیا ، موسسه ویروس شناسی ووهان اخیرا عکس‌هایی را که پیشتر از کار محققان خود روی خفاش‌ها روی وب سایت خود قرار داده بود ، حذف کرده است.
در این تصاویر پژوهشگران بدون رعایت اصول بهداشتی و پوشیدن لباس‌های محافظ در حال تحقیق روی خفاش هستند. در عکس دیگر محققان در غاری در جستجوی خفاش‌ هستند و در تصویر دیگر در حال جمع آوری خفاش در طبیعت.

عکس جمع آوری و بسته بندی خفاش ها

* * * اقدام موسسه ویروس شناسی ووهان پس از آن صورت می‌گیرد که طی روزهای گذشته دولت ایالات متحده آمریکا با متهم کردن چین به پخش ویروس کرونا ، از تحقیق روی این موضوع خبر داده است.
اخیرا ترامپ در اظهاراتی مدعی شد ویروس کرونا از آزمایشگاهی در شهر ووهان به بیرون درز کرده و او شواهد این مساله را دارد اما نمی‌تواند اعلام کند.
پیشتر در برخی رسانه‌های غربی ادعاهایی درباره درز ویروس کرونا از موسسه ویروس شناسی ووهان منتشر شده است. دولت چین این ادعاها را رد کرده است.
پیشتر نیز موسسه ویروس شناسی ووهان پس از بازتاب گسترده تصویر یخچال غیراستاندارد و کهنه این موسسه در رسانه‌های جهان ، اقدام به حذف تصویر یخچال از وب سایت خود کرده بود.

عکس جستجوی خفاش ها در غار

* * * این دومین بار است که موسسه ویروس شناسی ووهان که متهم به درز ویروس کرونا شده ، اقدام به حذف و سانسور تصاویری از وب سایت خود می‌کند.
در عکس‌های تازه حذف شده محققان بدون داشتن لباس‌های محافظ و رعایت پروتکل‌های معمول کار روی ویروس‌های خطرناک در آزمایشگاه ، در حال کار و تحقیق و یا جمع‌آوری خفاش هستند.
طبق اطلاعات قریب به یقین منشا ویروس کرونا جدید ، خفاش‌های منطقه‌ای در چین است.

عکسی که پیشتر موسسه ویروس شناسی ووهان به خاطر بازتاب گسترده جهانی از سایت خود حذف کرده بود. این یخچال کهنه محل نگهداری ویروس های خطرناک در این آزمایشگاه بوده است.

* * *
---پیشتر هم عکس یخچال غیراستاندارد و کهنه موسسه ویروس شناسی ووهان از وب سایت این موسسه حذف شده بود. ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

تاسیس حزب توده ایران...
fa.wikipedia.org 02/10/1941 تاریخ
بلافاصله پس از تبعید رضاشاه پهلوی و آزادی زندانیان سیاسی، عده‌ای از اعضای جوان‌تر «۵۳ نفر» مارکسیست مشهور، از جمله ایرج اسکندری، بزرگ علوی، عبدالحسین ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

حمله بی‌سابقه زیگما گابریل به ترامپ/ آلمان علیه ایالات متحده فراخوان د...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ سیاست
بین الملل > اروپا - حاشیه‌های اجلاس جی7 هنوز در کانون توجه است. گابریل، وزیر خارجه آلمان طی اظهاراتی اروپا را به ایستادگی در برابر سیاست‌های ترامپ فر...ادامه مطلب»


EOF