همکاری انیمیشن‌‌سازان ایرانی با شبکه الجزیره

همکاری انیمیشن‌‌سازان ایرانی با شبکه الجزیره ...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Fna.ir، #استودیو، #الجزیره، #ایرانی، #خبرگزاری، #خبرگزاری_فارس، #عرب، #فارس، #مکه

استودیو هورخش در ساخت مجموعه انیمیشن « السنافیة » شبکه الجزیره با شرکت ترکیه‌ای سازنده همکاری دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استودیو هورخش ، این استودیو که بعد از اکران اولین انیمیشن سینمایی تولیدشده خود « آخرین داستان » در حال همکاری با شرکت‌های خارجی تولیدکننده انیمیشن است؛ از اواخر سال گذشته با یک شرکت تولیدکننده انیمیشن ترکیه‌ای با عنوان « Aspire » در تولید فصل اول مجموعه انیمیشن « السنافیة/AlSnafiya » با سفارش پلتفرم دیجیتالی شبکه الجزیره وارد همکاری شده است.
این‌ مجموعه که هم‌اکنون در کانال یوتیوب شبکه الجزیره در حال پخش است ، ۱۲ قسمت ۸ تا ۱۲ دقیقه‌ای دارد و هر سه‌شنبه ساعت ۸ بعدازظهر به‌وقت مکه روی کانال این شبکه قرار می‌گیرد.

مجموعه انیمیشن « السنافیة/AlSnafiya » درباره سفر ابرقهرمانان عرب است که برنامه‌های مخفی و توطئه‌های قدرت‌های شیطانی برای تسلط بر جهان آن‌ها را از بین می‌برند.
تاکنون ۸ قسمت از این مجموعه روی کانال شبکه الجزیره ۲ قرارگرفته است که بازدید از قسمت‌های آن به بیش از ۳۰۰ هزار بار رسیده است. الجزیره ۲ ، پلتفرم دیجیتالی است که در زیرمجموعه شبکه الجزیره برای جوانان عرب محتوا تولید می‌کند.
استودیو هورخش ، استودیو ایرانی تولیدکننده انیمیشن است که فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

جزئیاتی از انتقال ۱۰۱ زندانی ایرانی از گرجستان به داخل کشور ...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ سیاست
رایزنی‌ها برای انتقال ۱۰۱ زندانی ایرانی از گرجستان به کشور از حدود یک سال و نیم پیش آغاز و در پی شیوع کرونا با کندی مواجه و در نهایت این انتقال روز چ...ادامه مطلب»

بارندگی ها در اصفهان از بلندمدت فراتر رفت/ آیا ذخیره سد زاینده‌رود نسب...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ طبیعت
بر اساس اعلام هواشناسی تا امروز 23 فروردین 99 در استان اصفهان 133 میلی‌متر باران و برف باریده، این عدد در میانگین بلندمدت 131 و سال گذشته 179 میلی‌متر...ادامه مطلب»

عضو پارلمان عراق ابتلای نظامیان آمریکایی به کرونا در عین الاسد را تأیی...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ سلامت
عضو پارلمان عراق با تأیید خبر ابتلای شماری از نظامیان آمریکایی مستقر در پایگاه عین‌الاسد در استان الأنبار به بیماری کرونا تأکید کرد نامزد نخست‌وزیری ع...ادامه مطلب»


EOF