توقف تولید پراید در کشور/ تاکید پلیس بر پیش‌بینی خودروی جایگزین

توقف تولید پراید در کشور/ تاکید پلیس بر پیش‌بینی خودروی جایگزین ...
isna.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ خودرو

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #ایران، #ایران_خودرو، #ایسنا، #خودرو، #خودروساز، #سایپا، #سولماز_خوان، #مرداد، #ناجا، #وزیر، #پراید، #پژو، #پژو_۴۰۵، #کمال_هادیانفر

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که برابر تعهدات طرف خودروساز ، تولید پراید به نیمه دوم سال ۹۹ نخواهد رسید.
سردار سید کمال هادیانفر در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره سرانجام خط تولید پراید و پژو که بنا بود در سال ۹۹ متوقف شود ، گفت: با تلاش‌هایی که صورت گرفت و با تحلیل صحیحی که ما از تصادفات داشتیم ، همچنین در جلسات مختلف با معاون اول رییس جمهور ، وزیر صنعت و معدن ، مدیران سایپا و ایران خودرو و دیگر مسئولان تصمیمات خوبی در این زمینه اتخاذ شد.
وی ادامه داد:‌ در مورد خودروی پراید ، در حال حاضر دو مدل آن دیگر تولید نشده و خط تولیدش متوقف شده است. یک مدل که سال قبل خارج شد و یک مدل هم همین دو هفته قبل آخرین تولیدش انجام و رسانه‌ای هم شد.
رییس پلیس راهور ناجا افزود: ‌تنها پراید ۱۳۲ مانده که طبق گفته مدیران شرکت ، تعدادی تعهد از گذشته دارد که به زودی آنها را تحویل داده و به ما تعهد کردند تا قبل از پایان نیمه اول سال و آخر مرداد ماه خط تولید آن را هم جمع کنند. به این ترتیب دیگر در نیمه دوم سال خط تولید پراید را نخواهیم داشت.
هادیانفر افزود: ‌در مورد سواری پژو ۴۰۵ هم جلسه‌ای با مدیران ایران خودرو داشتیم ، آنها هم تعهداتی داشتند اما گفتند که به زودی این خودرو را هم از رده خارج خواهند کرد.
وی تصریح کرد: ‌همچنین در جلسه‌ای با حضور وزیر صمت و فرمانده ناجا بنده تاکید کردم که خودروسازان باید خودروهای مناسبی با ایمنی بالا برای جایگزینی پراید پیش‌بینی کنند که اعلام شد این موارد در دستور کار قرار دارد و حتی ایران خودرو ، خودروی جایگزین را هم مشخص کرده است.
خبرنگار مهدی بابایی دبیر سولماز خوان
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ خودرو
حضور بنز، فولوکس واگن، ولوو و فیات نیز در ایران قطعی شد ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایرا...ادامه مطلب»

افزایش تولید خودروهای غیرقانونی! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ خودرو
تولید پراید و پژو ۴۰۵ در حالی در سال جاری افزایش یافته که طبق قانون، ادامه تولید این دو خودرو از ابتدای امسال (۱۳۹۵) ممنوع بوده و تولید آنها باید متوق...ادامه مطلب»

با اینکه تسهیلات خودرو 7 ساله است، 12 هزار خودرو در روز اول فروش رفت ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه وام خودرو همان هفت ساله است گفت: بانک مرکزی تا 4 سال تسهیلات را به صورت خرید دین تامین می‌کند و سه سال بعدی به ع...ادامه مطلب»

اخلال در بازار خودرو و دستگیری دو نماینده...
dw.com ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ اخبار
پس از مدیرعامل ایران خودرو، دو عضو کمیسیون صنایع نیز در ارتباط با پرونده سایپا و با قرار وثیقه ده میلیارد تومانی بازداشت شدند. ایران خودرو و سایپا ۲۴ه...ادامه مطلب»


EOF