سکه و دلار چند؟

سکه و دلار چند؟ ...
isna.ir ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #آزادی، #ایسنا، #بازار، #بانک_مرکزی، #تومان، #جهانی، #دلار، #سکه_تمام، #طلا، #عیار، #یورو

در بازار طلا ، سکه و ارز امروز شاهد افزایش قیمت‌ها بودیم که البته این افزایش در بازار سکه پررنگ‌تر بود.
به گزارش ایسنا ، در بازار امروز (سه‌شنبه) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش ۱۸۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است که ۲۵۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه می‌کند.
قیمت هر قطعه نیم سکه نیز سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است که ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته است. همچنین ربع سکه با افزایش ۷۰ هزار تومانی ، دو میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.
اما هر قطعه سکه یک گرمی ثبات قیمت خود را حفظ کرده و یک میلیون تومان به فروش می‌رسد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۶۰۰۰ تومانی ۶۷۸ هزار تومان داد و ستد می‌شود و آخرین نرخ هر اونس طلا در بازار جهانی هم ۱۷۰۲ دلار ثبت شده است.
در بازار ارز ، صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ فروش آن را ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کردند که نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش دارد.
همچنین این صرافی‌ها امروز هر یورو را ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان خریدند و در مقابل با قیمت ۱۸ هزار تومان فروختند که نسبت به روز گذشته رشد ۱۰۰ تومانی دارد.
خبرنگار مریم طاووسی دبیر مریم طاووسی
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار ...
isna.ir ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ اقتصاد
قیمت سکه در نخستین روز هفته درحالی در محدوده ۴.۳ میلیون تومان در نوسان است که در بازار ارز نیز، دلار در کانال ۱۱ هزار تومانی دادوستد می‌شود. به گزارش ...ادامه مطلب»

مسیر ارز و طلا دوباره جدا شد! ...
isna.ir ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ اقتصاد
امروز در معاملات طلا و سکه شاهد افزایش قیمت‌ها بودیم اما قیمت معاملات ارزی ثبات تقریبی را حفظ کرد. به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید د...ادامه مطلب»

قیمت سکه، طلا و ارز در روز شنبه ...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ اقتصاد
درحالی که قیمت طلا در بازار جهانی به مسیر رو به رشد خود ادامه می‌دهد، بازار طلا در ایران خلاف روند بازار جهانی پیش می‌رود و قیمت‌های در نخستین روز هفت...ادامه مطلب»

جدیدترین قیمت سکه و دلار | عبور سکه از مرز ۱۰ میلیون تومان...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ اقتصاد
جدیدترین قیمت‌ها در بازار امروز شنبه ۱۴ تیرماه از نوسان قیمت سکه بالای مرز ۱۰ میلیون تومان و دلار بالای ۲۰ هزار تومان خبر می‌دهد. به گزارش همشهری آنل...ادامه مطلب»


EOF