نمونه اولیه هتل‌های کپسولی رونمایی شد

نمونه اولیه هتل‌های کپسولی رونمایی شد ...
dolat.ir ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Dolat.ir، #اصفهان، #اماکن، #ایران، #تبریز، #تهران، #تیموری، #خبر، #خرداد، #دولت، #شیراز، #مشهد، #میراث_فرهنگی، #همت، #وزیر، #پایگاه_اطلاع_رسانی_دولت

نمونه اولیه هتل‌های کپسولی ، با حضور وزیر میراث‌فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی در محل این وزارتخانه رونمایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی ، این مدل از هتل‌های کپسولی که در ایران برای اولین بار استفاده خواهد شد ، صبح شنبه ۲۴ خرداد ۹۹ با حضور علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی ، ولی تیموری معاون گردشگری کشور ، حسین اربابی مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و جمعی از مدیران رونمایی شد.
این مدل از هتل‌های کپسولی به همت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به کشور وارد شده و قرار است تحت نظارت این کانون در استان‌های مختلف کشور به‌عنوان شکل جدیدی از مراکز اقامتی مورد استفاده قرار گیرد.
علی‌اصغر مونسان در این بازدید گفت: « این یک خبر و اتفاق خوب است ، استفاده از این مدل از محل‌های اقامتی ، می‌تواند به‌عنوان شکل جدیدی از اقامتگاه‌ها در حوزه گردشگری استفاده شود. »
او افزود: « یکی از مزایای این اماکن اقامتی ، این است که باعث تحول در اکو کمپ‌ها خواهد شد و به‌عنوان یک محل اقامتی مناسب و بصرفه می‌تواند در اماکنی مانند کمپ‌های مختلف ، فرودگاه‌ها ، پایانه‌های مسافربری ، راه‌آهن و... در اختیار گردشگران قرار گیرد. »
هادی سجادی‌راد مدیر گردشگری و صنایع‌دستی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی نیز در حاشیه این مراسم گفت: « این مدل از هتل‌های کوچک و کم‌جا ، با عنوان هتل‌های کپسولی به همت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی وارد شده و قرار است به‌عنوان شکل جدیدی از محل‌های اقامتی در خدمت گردشگری کشور درآید. »
او عنوان کرد: « در فاز اول قرار است ۲۰۰ دستگاه از این هتل کپسولی‌ها در شهرهای مختلف از جمله ، تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و تبریز راه‌اندازی شود تا به‌عنوان یک محل اقامت و استراحت کوتاه‌مدت برای گردشگران مورد استفاده قرار گیرد. »
سجادی‌راد افزود: « این هتل‌های کپسولی در محل‌هایی که گفته شد راه‌اندازی خواهد شد و اقامت در آن‌ها تابع قوانین مرتبط با اقامت در سایر اماکن اقامتی است. »

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»

سفرنمایندگان دولت به 70 شهر ومرکز استان درهفته ای که گذشت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ اخبار
اعضای هیات دولت در هفته ای که گذشت به استناد قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، برنامه راهبردی ارتقای سلامت نظام اداری در مبادلات مرزی در...ادامه مطلب»

93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»


EOF