بازداشت شارمین میمندی نژاد و پلمپ دفتر جمعیت امام علی

بازداشت شارمین میمندی نژاد و پلمپ دفتر جمعیت امام علی ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #اردیبهشت، #امام، #امام_علی، #ایران، #تاریخ، #تلگرام، #تهران، #جماران، #جمعیت_امام_علی، #جی‌میل، #خبر، #دانشگاه، #دانشگاه_تهران، #دانشگاه_شریف، #سازمان_ملل، #سازمان_ملل_متحد، #شارمین_میمندی‌نژاد، #فیسبوک، #لینکدین، #مردم، #ملل_متحد، #میمندی، #کتایون، #کودکان

شارمین میمندی‌نژاد موسس جمعیت امام علی علیه السلام بازداشت شد. همچنین همزمان دفتر این جمعیت نیز پلمپ شد.
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - ۰۲ تير ۱۳۹۹
شارمین میمندی نژاد و مسئول رسانه‌ای جمعیت امام علی (ع) شب گذشته بازداشت شدند.
به گزارش جماران ، حساب توییتری جمعیت امام علی (ع) که در حوزه امور خیریه داوطلبانه فعال است ، با اعلام بازداشت موسس این سازمان مردم نهاد نوشت: شب گذشته پیش شارمین میمندی نژاد موسس جمعیت امام علی (ع) بازداشت شد.
در ادامه این توییت آمده است: مرتضی کی منش مسئول رسانه‌ای جمعیت امام علی (ع) و کتایون افرازه بازرس علی‌البدل جمعیت امام علی (ع) نیز بازداشت شده‌اند.
درهمین خصوص برخی فعالان رسانه‌ای از پلمپ دفتر این سازمان مردم نهاد خبر داده اند.
جمعیت امام علی (ع) فعال در حوزه کمک‌های داوطلبانه در مناطق محروم و مناطق تحت آسیب‌های اجتماعی ، همواره مورد انتقاد اصولگرایان بوده اند.
این جمعیت از سال ۲۰۱۰ به عضویت شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد ، ECOSOC ، درآمده است.
گفتنی است اکانت‌های تلگرام ، جی‌میل ، فیسبوک و لینکدین تعداد زیادی از اعضای این جمعیت در ششم اردیبهشت ماه هدف « حمله سایبری » قرار گرفت. این مساله پیش‌تر هم در بهار سال ۹۷ اتفاق افتاده بود و پیگیری‌ها برای شناسایی عاملان حمله ، نتیجه‌ای در بر نداشت.

شارمین میمندی نژاد کیست؟
شارمین میمندی نژاد نویسنده؛ کارگردان و بنیان گذار جمعیت امام علی (ع) است.

وی در سال ۱۳۴۹ در تهران متولد شد. او فرزند پروفسور محمد حسین میمندی نژاد ، مولف و محقق نامی است. او علوم کاربردی را در دبیرستان فرا گرفت و در سال ۱۳۷۰ در رشتهٔ هنر‌های نمایشی دانشکدهٔ هنر‌های زیبای دانشگاه تهران مشغول به تحصیل شد.
شارمین در رشتهٔ ادبیات نمایشی در مقطع فوق لیسانس همان دانشگاه ادامهٔ تحصیل داد و در سال ۱۳۷۷ فارغ التحصیل شد.

میمندی نژاد در سال ۱۳۷۸ جمعیت امام علی (ع) را که اولین کمیتهٔ مستقل دانشجویی در ایران است را پایه گذاری کرد و اولین دفتر رسمی آن در سال ۱۳۷۹ در دانشگاه شریف تاسیس شد. فعالیت‌های اصلی این جمعیت در رابطه با معضلات اجتماعی (خصوصا در رابطه با کودکان) است.

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

تاسیس حزب توده ایران...
fa.wikipedia.org 02/10/1941 تاریخ
بلافاصله پس از تبعید رضاشاه پهلوی و آزادی زندانیان سیاسی، عده‌ای از اعضای جوان‌تر «۵۳ نفر» مارکسیست مشهور، از جمله ایرج اسکندری، بزرگ علوی، عبدالحسین ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

تاریخ ایرانی - ناگفته‌هایی از نقش حزب توده در افشای عملیات طبس و کودتا...
tarikhirani.ir ۱۳۵۹/۰۴/۱۸ تاریخ
تاریخ ایرانی: چند روز پس از انتشار گفت‌وگوی محمدعلی عمویی، از اعضای برجسته حزب توده ایران با «تاریخ ایرانی» که در آن برای تصریح کرد خبر کودتای نوژه د...ادامه مطلب»


EOF