سپاه مشهد: دستگیری افراد متهم به انتشار فراخوان تجمع

سپاه مشهد: دستگیری افراد متهم به انتشار فراخوان تجمع...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ ارتش

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ارتباط، #استان_خراسان، #استان_خراسان_رضوی، #اعتراضات، #امام، #امام_رضا، #خبر، #خراسان، #خراسان_رضوی، #سپاه، #فارس، #مجازی، #مردم، #مشهد

سپاه خراسان رضوی از دستگیری تعدادی از افراد خبر داده است که متهم به انتشار فرآخوان تجمع اعتراضی و خیابانی هستند.
به گزارش فارس ، سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی ، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: « با اشراف اطلاعاتی و اقدام سازمان اطلاعات سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی شماری از عوامل اصلی گروه های معاند که ضمن ارتباط با شبکه های ضدانقلاب ، با انتشار فراخوان هایی هواداران و مردم را به تجمع و اعتراضات خیابانی تشویق می کردند ، شناسایی و دستگیر شدند. در سوابق برخی از این افراد ، اقداماتی همچون جاسوسی علیه امنیت ملی ، دعوت به اغتشاش و تلاش برای برهم زدن نظم عمومی از طریق فضای مجازی دیده می‌شود. »
---سپاه خراسان رضوی از دستگیری تعدادی از افراد خبر داده ا ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
گزارش اعتماد از تجمعات اعتراضی در برخی شهرها: حق اعتراض را به رسمیت بش...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ سیاست
اعتراض؛ حقي كه احقاق آن به خويشتنداري نهادهاي امنيتي و قضايي و جلوگيري از تشديد جو امنيتي نياز است، در غير اين صورت مي‌تواند به تشديد نارضايتي‌ها بين...ادامه مطلب»

آغاز پادشاهی شاه صفی یکم ...
1host2u.com 28/01/1629 تاریخ
شاه صفی یکم (زاده ۱۶۱۱ - درگذشته ۱۲ مه ۱۶۴۲) ششمین پادشاه صفوی ایران است که از ۱۰۰۷ تا ۱۰۲۱ خورشیدی، (۱۶۲۹ تا ۱۶۴۲ میلادی یا ۱۰۳۸ تا ۱۰۵۲هجری قمری) به...ادامه مطلب»

نامه علی مطهری به رئیس جمهوری درباره لغو سخنرانی خود در مشهد ...
irna.ir ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ سیاست
تهران- ایرنا- علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی درباره لغو سخنرانی امروز یکشنبه خود در مشهد به رئیس جمهوری نامه نوشت. *** [نامه علی مطهری به رئیس...ادامه مطلب»

پیشروی فرونشست در 18 استان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ طبیعت
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اعلام کرده است که علاوه بر تهران و یزد، 16 استان کشور در خطر بالای فرونشست زمین قرار دارند که علت این فرونشست، خشکسال...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»


EOF