کیانوش رستمی باید مدال برنز المپیک لندن را تحویل دهد

کیانوش رستمی باید مدال برنز المپیک لندن را تحویل دهد ...
isna.ir ۱۳۹۹/۰۵/۰۲

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #المپیک، #ایران، #ایسنا، #جهانی، #طلا، #فدراسیون، #لندن، #لهستان، #کمیته_ملی، #کیانوش_رستمی

وزنه بردار ملی پوش ایران باید مدال برنز المپیک را تحویل کمیته ملی المپیک دهد تا پروسه تغییر مدال المپیک لندن برای او انجام شود.
به گزارش ایسنا ، کیانوش رستمی وزنه بردار ایران در دیته 85 کیلوگرم المپیک2012 لندن مدال برنز گرفت. در بررسی مجدد تست های دوپینگ المپیک لندن ، تست دوپینگ حریف روس او که طلا گرفته بود مثبت اعلام شد.
به این ترتیب با حذف وزنه بردار روس ، ادرین زلینسکی از لهستان دررده نخست و کیانوش رستمی در رده دوم قرار گرفت و مدال او از برنز به نقره تبدیل شد.
تغییر رنگ مدال رستمی توسط IOC هم تایید شده است و رستمی باید مدال برنز را به کمیته ملی المپیک تحویل دهد تا آنها مدال را برای IOC ارسال کنند و سپس مدال نقره دریافت شود.
البته زمانی که سعید محمدپور دیگر وزنه بردار ایران به مدال طلا دسته 94 کیلوگرم رسید ، فدراسیون جهانی وزنه برداری در حاشیه مسابقات. قهرمانی جهان 2018 ، مدال طلای المپیک را به او اهدا کردند و اکنون باید دید برنامه برای رستمی چگونه خواهد بود.
خبرنگار آتنا خلیلی دبیر امیرداوود کمالی
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
کیمیا علیزاده: برای دختران ایرانی خوشحالم/ مدال المپیک پنجمین مدال تار...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
کیمیا علیزاده گفت: می‌خواستم پنجمین مدال تاریخ‌سازم را با مدال المپیک کسب کنم که این اتفاق افتاد. به گزارش ایسنا از ریو، کیمیا علیزاده بعد از کسب مدال...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

خادم: تبعات قرارنگرفتن مقابل اسرائیلی‌ها را بپذیریم/ تا کی به هرکس و ن...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
رییس فدراسیون کشتی گفت: اگر قرار است عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس اصل باشد، پس چرا باید زمین و آسمان را به هم دوخت و هرآنچه داشت هزینه ک...ادامه مطلب»

ساره جوانمردی قهرمان پارالمپیک شد ...
asriran.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۰
*** ساره جوانمردی اولین ورزشکار طلایی ایران در پارالمپیک ریو شد. ساره جوانمردی دودمانی (زاده ۱۷ آذر ۱۳۶۳ در شیراز ) عضو تیم ملی تیراندازی جمهوری اسلام...ادامه مطلب»

.زهرا؛ نعمتی برای ملت ایران ...
payamema.ir ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
زهرا نعمتی، نابغه تیراندازی ایران و استان کرمان دومین طلای متوالی خود را از مسابقات پاراالمپیک به دست آورد. وی که متولد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۴کرمان و عضو تی...ادامه مطلب»


EOF