پل طبیعت و برج آزادی تهران به رنگ پرچم لبنان درآمد

پل طبیعت و برج آزادی تهران به رنگ پرچم لبنان درآمد...
irna.ir ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ اخبار

کلیدواژه ها:#Irna.ir، #آزادی، #ایران، #ایرنا، #برج_آزادی، #بیروت، #تهران، #دولت، #شهرداری، #شهرداری_تهران، #طبیعت، #عباس_آباد، #لبنان، #مردم، #مردم_ایران، #همت، #پل_طبیعت، #چهارشنبه

تهران- ایرنا- پل طبیعت و برج آزادی تهران در پی انفجار بیروت و به نشانه همدردی مردم ایران با مردم لبنان ، به رنگ پرچم این کشور درآمد.
به گزارش ایرنا ، شامگاه چهارشنبه و به همت سازمان زیباسازی ساعتی پیش ویدئو مپینگ روی برج آزادی به نشانه همدردی با مردم لبنان در پی حادثه انفجار در بیروت اجرا شد.
این ویدئو دربرگیرنده پیام‌های فرهنگی بوده که برای همدردی با مردم لبنان همراه با پرچم این کشور روی جداره برج آزادی پخش شد.

از سوی دیگر نیز پل طبیعت تهران نیز به رنگ پرچم لبنان درآمد؛ این حرکت نمادین توسط شرکت نوسازی عباس آباد وابسته به شهرداری تهران انجام شد.
عصر سه‌شنبه در پی وقوع آتش‌سوزی گسترده‌ در یکی از انبارهای مواد آتش زا واقع در بندر بیروت ، انفجار مهیبی رخ داد که در اثر آن ، ۱۱۳ نفر کشته و بیش از ۴ هزار نفر زخمی شدند.
کشورهای مختلف جهان روز چهارشنبه با ارسال پیام‌هایی ، با مردم و دولت لبنان ابراز همدردی و آمادگی خود را برای کمک به این کشور اعلام کردند.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»

واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»


EOF