جاسوس موساد در قلب ایران | آغاز پخش جهانی سریال جنجالی تهران از اپل تی‌وی

جاسوس موساد در قلب ایران | آغاز پخش جهانی سریال جنجالی تهران از اپل تی‌وی ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آتن، #آزادی، #آنلاین، #اسکرین، #اپل، #ایران، #ایرانی، #ایرانی‌تبار، #تهران، #جهانی، #سرگرمی، #سلطان، #سپتامبر، #ضدایرانی، #طراحی، #طنز، #مردم، #مردم_ایران، #موساد، #نوید، #نیو_سلطان، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پایتخت، #کاربر، #یهودی، #یونان

تلویزیون اپل اعلام کرد سریال جاسوسی « تهران » که بر اساس یک داستان خیالی ساخته شده ، از ۲۵ سپتامبر برای مردم سراسر دنیا پخش می‌شود.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اسکرین ، سریال هشت قسمتی « تهران » که به تازگی از یکی از شبکه‌های تلویزیونی رژیم اسرائیل روی آنتن و برخی تماشاگران ایرانی هم آن را دیده‌اند ، حدود ۴۵ روز دیگر در برنامه پخش اپل تی‌وی قرار می‌گیرد. به این ترتیب ، مخاطبان جهانی می‌توانند ماجراهای حضور یک مامور موساد را در پایتخت ایران به تماشا بنشینند؛ داستانی که دست‌کم برای مردم ایران بیشتر جنبه طنز و سرگرمی داشت تا یک ماموریت جاسوسی پرخطر و پرحادثه.
قرار است سه قسمت اول « تهران » در اپل تی‌وی پلاس به نمایش درآید و پنج قسمت بعد به ترتیب در پنج جمعه پیاپی روی آنتن برود. اپل برای تولید این مجموعه ضدایرانی با سینه‌فلیکس رایتس و شبکه تلویزیون کان ۱۱ اسرائیل همکاری کرده است. موشه زوندور خالق اصلی « تهران » است و دانیل سیرکین روی صندلی کارگردان آن نشسته و پروژه را در لوکیشن‌های آتن ، پایتخت یونان مقابل دوربین برده است. گفته می‌شود به احتمال فراوان ادامه این سریال جاسوسی سیاسی هم ساخته می‌شود.
داستان درباره تامار رابینان ، یک زن یهودی ایرانی‌تبار است که در سرزمین‌های اشغالی بزرگ شده است. او از سوی سازمان جاسوسی موساد به سرزمین کودکی خود ایران می‌آید تا یک رآکتور اتمی را غیرفعال کند اما ماموریت اصلی‌اش از کار انداختن پدافند هوایی ایران برای حمله هواپیماهای جنگنده اسرائیلی است. وقتی تامار در ماموریت خود ناکام می‌ماند ، به تدریج به زادگاهش دل می‌بازد و می‌کوشد با فعالان هوادار آزادی و دموکراسی در ایران طرح دوستی بریزد.
نیو سلطان ، شان توب ، نوید نگهبان ، لیراز چرخی ، مناشه نوی و شروین النابی بازیگران اصلی « تهران » هستند که گرچه در طراحی صحنه و لباس می‌تواند تا حدودی بیننده را غافلگیر کند اما شیوه به تصویر کشیدن روابط شهروندان تهران با هم ، به ویژه کنش‌ها و واکنش‌های دانشجویان در آن بیشتر بار طنز دارد تا واقعیت. سریال در سایت معتبر imdb از رای حدود هزار کاربر نمره نه‌چندان خوب ۷.۱ از ۱۰ گرفته و از آنجا که پخش جهانی نداشته ، منتقدان هنوز به آن واکنش نشان نداده‌اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ طبیعت
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است محیط زیست > آلودگی - همشهری آنلاین: قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

تاجگذاری آغا محمدخان قاجار در چهل سالگی ...
fa.wikipedia.org 20/03/1161 تاریخ
آغامحمدخان قاجار (سال ۱۱۲۱ در استرآباد – ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۱۱۷۶ در شوشی) یا آقامحمدشاه قاجار اولین پادشاه قاجاری ایران و موسس سلسله قاجاریه بود. در ...ادامه مطلب»

مردم کدام کشورها لباس ایرانی می‌پوشند؟ | شلوارهای جین تولید ایران به ت...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ واردات-صادرات
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک گفت: پوشاک ایران به کشورهای اروپایی از جمله آلمان و کشورهای همسایه از جمله عراق، ترکیه، افغانستان و ارمنست...ادامه مطلب»


EOF