رقمی نیست؛ ۸۰ هزار میلیارد تومان اختلاس در یک دهه اخیر در ایران

رقمی نیست؛ ۸۰ هزار میلیارد تومان اختلاس در یک دهه اخیر در ایران...
alfbaonline.com ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ارتش

کلیدواژه ها:#آنلاین، #اختلاس، #اسلامی، #الله، #انتخابات، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایران، #تهران، #تهران_بزرگ، #تومان، #دولت، #رجایی، #ریال، #سپاه، #شهید_رجایی، #صدا_و_سیما، #مردم، #هفته_دولت، #یزدی

فرمانده سپاه تهران گفت: اگر تمام اختلاس‌ها طی ۱۰ سال اخیر را جمع کنیم به عددی حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان می‌رسیم ، عددی که در بودجه ۱۰ ساله کشور رقمی نیست؛ هرچند که یک ریالِ آن هم زیاد است.
سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ امروز در دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد ، گفت: هفته دولت و هفته کارمندان خدوم ، ارزش بالایی دارد به همین جهت این جشنواره که به‌منظور تقدیر از کارمند تراز انقلاب برگزار شده ، از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی با بیان اینکه ارزش و منزلت کارمندان بسیار قابل تقدیر است ، گفت: زیرا دشمنان همواره به دنبال تحقیر و مقابله با فعالیت دستگاه‌های اجرایی هستند.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تاکید کرد: ما بیش از ۱۲۰ هزار مدیر و چند میلیون کارمند در سطوح مختلف داریم ، اما از این تعداد افراد بسیار کمی تخلف می‌کنند ، این در حالی است که دشمنان و کسانی که متوجه ابعاد قضایا نیستند ، اذهان عمومی را در داخل و خارج به این سمت می‌برند که تعداد زیادی متخلف وجود دارد.
سردار یزدی افزود: اما این‌گونه نیست که بگوییم شرایط دستگاه‌های اجرایی کشور به نسبت سایر کشورها وخیم است چون تمام حرف‌هایی که درباره اختلاس گفته می‌شود ، این‌گونه نیست که تمام مبلغ را برداشته و رفته باشند. به‌عنوان مثال اگر تمام اعدادی را که درباره اختلاس‌ها طی ۱۰ سال اخیر گفته می‌شود ، جمع کنیم به عددی حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان می‌رسیم؛ عددی که در بودجه ۱۰ ساله کشور رقمی نیست ، هرچند که یک ریال آن هم زیاد است.
وی تاکید کرد: این تحریف باعث می‌شود که مردم واکنش‌های منفی نشان دهند و این را مثلاً می‌توان در کاهش مشارکت در انتخابات دید.
فرمانده سپاه تهران بزرگ همچنین با بیان اینکه در ماجرای کرونا ، کادر پزشکی کشور با ازخودگذشتگی باعث شد که بتوانیم با گسترش این ویروس مقابله کنیم ، افزود: در حالی‌که در اوایل گسترش کرونا معاندین انقلاب با تبلیغات سوء ، عنوان می‌کردند که به زودی در برابر این ویروس دست‌هایمان را بالا می‌بریم.
سردار یزدی گفت: امیدواریم که بتوانیم در سال‌های آینده جشنواره شهید رجایی و کارمند تراز انقلاب اسلامی را به‌صورت مشترک برگزار کنیم تا انتخاب کارمند نمونه کشور برای مردم بیشتر متجلی شود.
---روزنامه آنلاین الفبا ، نشریه ای برای تفسیر امروز و تغییر فردا ... ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

باید برای کشف فساد به من جایزه می‌دادند/ احمدی نژاد دیگر تمام شد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۲۲ اقتصاد
محمد جهرمی مدیرعامل سابق بانک صادرات که درگیر پرونده مشهور فساد 3000 میلیارد تومانی بود، اکنون ناگفته‌هایی از این پرونده را بیان کرده است. او از فعالی...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»

سالروز تولد بزرگترین کمدین ایران ...
iranmatlab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ مردم
اردیبهشت‌ماه مصادف با تولد زنده‌یاد رضا ارحام صدر بازیگر سینما،‌ تئاتر و تلویزیون بود که به گواه بسیاری هنوز هم از بزرگ‌ترین کمدین‌های ایران محسوب می...ادامه مطلب»


EOF