نوید افکاری، کشتی‌گیر ایرانی به اعدام محکوم شد؟

نوید افکاری، کشتی‌گیر ایرانی به اعدام محکوم شد؟ ...
aftabnews.ir ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ ارتش

کلیدواژه ها:#Aftabnews.ir، #اعتراضات، #ایرانی، #خبر، #شیراز، #قتل، #قوه_قضائیه، #موافقت، #نوید


نوید افکاری از بازداشت شدگان اعتراضات شیراز به دو بار اعدام محکوم شده است.
آفتاب‌‌نیوز :
برخی منابع خبری مدعی شده‌اند که نوید افکاری ، کشتی‌گیر ۲۷ ساله و از بازداشت شدگان اعتراضات شیراز در تابستان دو سال پیش ، به دو بار اعدام محکوم شده است. با درخواست اعاده دادرسی وی نیز موافقت نشده است.
نوید افکاری در شیراز زندانی است. وی به جرم محاربه و همچنین قتل یک مامور امنیتی در جریان اعتراضات دو سال پیش و برخی اتهامات دیگر به دو بار اعدام ، ۶ سال و ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.
دو برادر دیگر افکاری ، وحید افکاری به ۵۴ سال و ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق و حبیب افکاری به ۲۷ سال و ۳ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده‌اند.
هنوز مقامات قوه قضائیه ، این خبر را تائید تا تکذیب نکرده‌اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

آغاز پادشاهی لطفعلی‌خان زند ...
parseed.ir 10/05/1789 تاریخ
لطفعلی‌خان زند (زادهٔ ۱۱۴۸ – درگذشته ۱۱۷۳ شمسی) یا لطفعلی‌شاه زند نهمین و آخرین فرمانروای زند بود که در میان سال‌های ۱۱۶۸ تا ۱۱۷۳ خورشیدی به مدت شش سا...ادامه مطلب»

مرگ در حبس؛ از سعید امامی تا سیدامامی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
جای مرموزی است. تصور بیشتر آدم‌ها از اتفاقات داخل آن، زاییده فیلم‌ها یا در بهترین حالت، حاصل خاطرات راست و دروغ کسانی است که پایشان به آنجا باز شده اس...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»

قطع روابط دیپلماتیک ایران و کانادا...
parseed.ir ۱۳۹۱/۰۶/۱۷ تاریخ
در ۷ سپتامبر ۲۰۱۲ برابر با ۱۷ شهریور ۱۳۹۱، وزارت امور خارجه کانادا با اعلام بستن سفارت خود در تهران و عنصر نامطلوب توصیف کردن کارمندان سفارت ایران در ...ادامه مطلب»


EOF