اجرای 4 طرح پلیس برای برخورد با بی حجابی و مفاسد اجتماعی

اجرای 4 طرح پلیس برای برخورد با بی حجابی و مفاسد اجتماعی ...
fna.ir ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ ارتش

کلیدواژه ها:#Fna.ir، #آبادان، #اربعین، #استان_کهگیلویه_و_بویراحمد، #اسلامی، #اقتصاد_مقاومتی، #الله، #امام، #امام_جمعه، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #جهش_تولید، #حافظ، #حجاب، #حجت_الاسلام، #خادم، #خبر، #خبرگزاری، #خبرگزاری_فارس، #خودرو، #دفاع_مقدس، #شلمچه، #شهرداری، #شهرها، #فارس، #فقیه، #قاسم_رضایی، #قانونی، #مجازی، #مجاهدین، #مردم، #مرز، #مقدس، #ناجا، #هوشمند، #ویروس_کرونا، #کشف، #کنگره، #کهگیلویه، #کهگیلویه_و_بویراحمد، #گمرک، #یاسوج

جانشین فرمانده ناجا از برنامه‌ریزی و اجرای ۴ طرح ناظر و برخورد با بی‌حجابی در خودرو ، پاساژها و فروشگاه های بزرگ و همچنین تفرجگاه ها ، پیاده راهها و فضای مجازی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس ، سردار"قاسم رضایی" در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد با حجت الاسلام و المسلمین "سید نصیر حسینی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج دیدار و گفت و گو کرد.
جانشین فرمانده ناجا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، اظهار داشت: استان شهید پرور کهگیلویه و بویراحمد بیش از 1880 شهید و 13 هزار جانباز فداکار تقدیم انقلاب اسلامی کرده ، استانی که در دوران دفاع مقدس 200 هزار نفر جمعیت داشته و با این تعداد محدود این همه یگان به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام و یا از دیگر یگان ها پشتیبانی کرده که در این رابطه می توان به یگان همیشه پیروز تیپ 48 فتح در این دوران اشاره کرد.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان سازمانی بزرگ وظیفه سنگینی بر عهده دارد و خودش را از مردم و در خدمت آنها می داند و با روحیه انقلابی و منش ولایی خدمت می کند ، گفت: برهمین اساس فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) فرمودند"حقیقتاً کارکنان این نیروی عظیم مجاهدین فی سبیل الله هستند" ، الحمد الله نیروی انتظامی امروز افتخار دارد که بگوید فرمانده امنیت داخلی کشور است.
سردار رضایی تصریح کرد: نیروی انتظامی الحمدالله از مرزها تا داخل شهرها و کوچه ها مسئولیت تامین و حفظ نظم و امنیت را بر عهده دارد که در اجرای ماموریت های محوله خود شبانه روز نمی شناسد ، کارکنان خدوم این نیرو از ایام تعطیل و غیر تعطیل گرفته تا در سرما و گرمای فصل های مختلف سال همیشه در صحنه حضور دارند.
وی با بیان اینکه هیچ سازمانی به اندازه نیروی انتظامی خادم این نظام نیست و همین قدر که خادم بوده به همان میزان نیز مظلوم و محصور مانده است ، گفت: پلیس به تمام معنا حافظ و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
سردار رضایی ادامه‌داد: به ‌عنوان مثال همین امروز در سفر به منطقه عملیاتی شلمچه و آبادان ، زائران عزیز از مناطق مختلف عاشقانه برای برپایی کنگره عظیم اربعین حسینی به سمت مرز حرکت کرده بودند اما با محدودیتی که شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده تنها نیروی انتظامی است که در صحنه حضور دارد و مردم را توجیه می کند که به دلیل شیوع این بیماری ، پیاده روی اربعین برگزار نمی شود.
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی علاوه بر اینکه یک سازمان هوشمند است ، دغدغه های مردم را رصد می کند ، افزود: سرقت خودرو ، منزل و همچنین مواد مخدر یکی از دغدغه های مردم است.
وی‌افزود:‌با تلاش همکارانم در بحث کشفیات سرقت نسبت به سال گذشته در برخی از شاخص ها بین 5 تا 15 درصد و در موضوع کشف مواد مخدر 37 درصد افزایش داشته با توجه به اینکه امکاناتی نسبت به سال گذشته اضافه نشده اما عملکرد پلیس نشان دهنده اقدامات هوشمندانه ، هدفمند ، اعتقادی ، ولایی و انقلابی همکارانم در این نیرو است.
جانشین فرمانده ناجا پیشگیری از وقوع سرقت را یکی از اولویت های اصلی ناجا برشمرد و اضافه کرد: نقش سایر سازمان ها و دستگاه های مسوول در این زمینه بسیار مهم است برهمین اساس شهرداری و دستگاه های مرتبط باید برای ساختمان ها و خودروها پیوست ایمنی - انتظامی صادر کنند که اگر این اتفاق رخ دهد ، علاوه بر کاهش چشمگیر وقوع سرقت ، کار قضائی و انتظامی به حداقل می رسد و در پی این اقدام به طبع تعداد افراد زندانی نیز کاهش می یابد و مهم تر از این ، احساس امنیت در جامعه افزایش پیدا می کند.
سردار رضایی با بیان اینکه موضوع دیگری که موجب افزایش جرایم می شود ، پایین بودن هزینه جرم است که متأسفانه هزینه جرایم ما بازدارنده نیست ، افزود: مقابله با اراذل و اوباش ، یکی از اولویت های مهم ناجا است که در این رابطه با تدبیر فرمانده نیروی انتظامی ، قرارگاهی در کل کشور تشکیل شده و با اراذل و اوباش اقدامات قانونی قاطعانه تری صورت می گیرد.
وی ادامه داد: موضوع جدی دیگری که نیروی انتظامی دنبال می کند ، مبارزه با قاچاق است که در این خصوص ناجا با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ، پلیس گمرک را با همکاری اداره گمرک تشکیل داده است.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به دغدغه مردم درخصوص عفاف و حجاب ، گفت: نیروی انتظامی در رابطه با عفاف و حجاب ، چهار طرح را برنامه ریزی و اجرا می کند که در طرح ناظر یک با افرادی که در خودرو حجاب را رعایت نکرده ، در طرح ناظر2 با افراد بدحجاب و بی حجاب در پاساژها و فروشگاه های بزرگ و همچنین در طرح ناظر 3 و4 با افرادی که در تفرجگاه ها و پیاده روها و نیز فضای مجازی حجاب را رعایت نمی کنند ، برخورد می شود.
جانشین فرمانده ناجا موضوع دیگر در بحث پیشگیری از وقوع سرقت را استفاده از نگهبان محله ، شبگرد ، دشتبان ، باغبان و غیره عنوان و خاطرنشان کرد: آنچه برای نیروی انتظامی حائز اهمیت بوده و هست ، افزایش میزان رضایتمندی مردم است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
زلزله سی سخت:روزگار سخت مردم سی سخت‌ / افزایش مصدومان زلزله ظهر امروز ...
isna.ir ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ طبیعت
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در روزهایی که تمام مردم دنیا از مهمان ناخوانده ای به نام کرونا در هراسند اما مردم زلزله زده سی سخت نمی‌دانند هراس ابتلا به ک...ادامه مطلب»

از شلمچه تا کربلا- گزارشی از سفرهای ماندگار مقامات دولت تدبیر و امید ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ اخبار
معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 40 سفر به شهرها و روستاهای مختلف کشور داشتند . معاونان رئیس جمهوری، وزرا و معاونان ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به ص...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ اخبار
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد/ رهبر انقلاب:سنگری برابر افزون‌خواهی استکبار بسازید/ روحانی:برای رفع فق...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»


EOF