سفر ممنوع/ محدودیت های رفت و آمد به ۵ استان از امشب چهارشنبه تا ظهر یکشنبه

سفر ممنوع/ محدودیت های رفت و آمد به ۵ استان از امشب چهارشنبه تا ظهر یکشنبه ...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ سلامت

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ارومیه، #اصفهان، #البرز، #ایسنا، #بومی، #تهران، #حمل_و_نقل، #حمل_و_نقل_عمومی، #خودرو، #ذهاب، #شهرها، #قطار، #مشهد، #هواپیما، #وزارت_بهداشت، #وزارت_کشور، #وزیر، #پلاک، #چهارشنبه، #کرج

کنترل تردد خودروهای شخصی در شهرهای تهران ، کرج ، ارومیه ، مشهد و اصفهان به صورتی انجام شود که ممانعت از ورود و خروج از طریق پلاک خودرو و یا کارت ملی اعمال شود.
معاون بهداشت وزارت بهداشت در نامه‌ای به معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ، درباره چگونگی اعمال محدودیت تردد در ۵ استان پیشنهاداتی را ارایه داد.
به گزارش ایسنا ، علیرضا رییسی در نامه‌ای به حسین ذوالفقاری – معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رییس کمیته امنیتی اجتماعی ، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا درباره ممنوعیت هرگونه ایاب و ذهاب از مبدا به مقصد شهرهای تهران ، کرج ، ارومیه ، مشهد و اصفهان در ایام تعطیلی انتهای ماه صفر پیشنهادهایی را ارایه داد.
در نامه رییسی به ذوالفقاری آمده است: « با عنایت به درخواست وزیر محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی بر ممنوعیت هرگونه ایاب و ذهاب از مبدا یا به مقصد شهرهای تهران ، کرج ، ارومیه ، مشهد و اصفهان در ایام تعطیلی ماه صفر و پی نوشت رئیس محترم جمهوری و شیوع و بروز بالای بیماری نوپدید کووید ۱۹ و نیاز به مدیریت و ایجاد محدودیت شدیدتر به منظور کنترل بیماری و نیز تجربیاتی که در سطح جهان مبنی بر تأثیر ترددها و مسافرت‌ها بر شیوع بیماری وجود دارد و یکی از راه‌های کاهش و کنترل شیوع بیماری ایجاد محدودیت در رفت و آمدهای بین شهری و بین استانی به ویژه در شهرها و استان‌هایی که شیوع بیماری بالاست ، است.
لذا خواهشمند است جنابعالی با عنایت به اختیارات و ابزارهایی که در اختیار دارید به هر نحو مقتضی که صلاح می‌دانید جهت اجرای موضوع نامه مذکور دستورات لازم را صادر کنید. شایان ذکر است که این وزارتخانه کلیه امکانات موجود خود را کمافی السابق در اختیار قرار خواهد داد. در ضمن پیشنهاد اینجانب به محدودیت مذکور به شرح زیر است:
کنترل تردد خودروهای شخصی در شهرهای تهران ، کرج ، ارومیه ، مشهد و اصفهان به صورتی انجام شود که ممانعت از ورود و خروج از طریق پلاک خودرو و یا کارت ملی اعمال شود. ساعت پیشنهادی از ساعت ۲۴ مورخ بیست و سوم مهر ماه چهارشنبه لغایت مورخ بیست و هفتم مهرماه یکشنبه ساعت ۱۲ ظهر است و رفت و آمد پلاک‌های بومی اتومبیل شخصی بین استانی البرز و تهران آزاد باشد.
بدیهی است این پیشنهاد شامل هواپیما ، قطار ، اتوبوس و وسایل حمل و نقل عمومی و اورژانس و امدادی و نیز کامیون‌های حمل و نقل مواد غذایی ، لبنی و سوخت نیست. »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

محسن هاشمی: شهرداران از بدنه شهرداری انتخاب شوند مفیدتر است ، نه اینکه...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۰۸/۲۱ سیاست
محسن هاشمی به دلیل سالها مدیریت و فعالیت در راس سازمان مترو، خود تاریخچه ی متروی تهران است و در این باره اطلاعاتی کم نظیری در اختیار دارد. از ماجرای ...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

آغاز سهمیه‌بندی بنزین در ایران ...
1host2u.com ۱۳۸۶/۰۴/۰۶ تاریخ
سهمیه‌بندی سوخت در ایران طرحی برای هدف‌مندی مصرف سوخت در کشور بود که از تیر ۱۳۸۶ تا خرداد ۱۳۹۴ اجرا شد. به همین منظور برای تمامی خودروها در ایران کارت...ادامه مطلب»


EOF