بورس تهران در سراشیبی | بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۴ میلیون واحد

بورس تهران در سراشیبی | بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۴ میلیون واحد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آریا، #آنلاین، #اصفهان، #ایران، #بازار، #بیمه، #تهران، #خاورمیانه، #خلیج_فارس، #ریال، #زاگرس، #سرمایه_گذاری، #سپهر، #صادرات، #صنعتی، #فارس، #فرابورس، #نفت_تهران، #هرمزگان، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پاسارگاد، #پتروشیمی

بازار سهام امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با افت ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد به کانال ۱.۴ میلیون واحد بازگشت و هم اکنون در محدوده یک میلیون و ۴۷۳ هزار واحد قرار دارد.
به گزارش همشهری آنلاین ، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۱۷ شاخص کل با ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۴۷۳ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۹۲۲ واحد کاهش به رقم ۴۰۲ هزار و ۵۱۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۲۱۱ هزار و ۸۶۸ معامله به ارزش ۲۱ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.
فولاد مبارکه اصفهان ، ملی صنایع مس ایران ، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین ، معدنی و صنعتی گل گهر ، پالایش نفت اصفهان ، پالایش نفت تهران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
فرابورس نیز با ۳۱۷ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۴۰۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۱۸۰ هزار و ۲۹ معامله انجام داده‌اند که ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ارزش داشت.
هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه ، پلیمر آریا ساسول ، سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات ، پتروشیمی زاگرس ، فولاد هرمزگان جنوب ، فرابورس ایران و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

بورس با افتی شدید به کار خود پایان داد | کاهش ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحدی شاخص...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ اقتصاد
تالار شیشه‌ای امروز دوشنبه ۲۹ دی را با افت سنگین شروع کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش بر ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد ای...ادامه مطلب»

بورس تهران دوباره در مسیر کاهش | افت ۱۳ هزار واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات با بیش از ۱۶ هزار واحد افت همراه بود اما پس از ساعتی از مسیر کاهشی بازگشت و ه...ادامه مطلب»

شاخص بورس از ۶۰۰ هزار واحد گذشت ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اقتصاد
معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ورود به کانال ۶۰۰ هزار واحدی، رکورد جدیدی را شکست. به گزارش ایسنا، شاخص کل باز...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»


EOF